رستوران های کوش آداسی

بهترین رستوران های کوش آداسی

شرح

آشنایی با رستوران های کوش آداسی

یکی از شهرهای ترکیه بدون شک بهترین مقصد گردشگری و تفریحی با سواحل زیبا و رستوران های متنوع و جاذبه های تاریخی همه را به خود جلب میکند . علاقمندان سفر به این شهر ساحلی در فصل تابستان حتما به رستوران های کوش آداسی سرمیزنند . تمام دکوراسیون های مختلف و بهترین فضای دلنشینی را فراهم میکنند . برخی از رستوران ها بالکن های با نمای رو به ساحل و با انواع غذاهای بین المللی آماده پذیرایی میباشند . برای معروفیت و شناخته شدن چند نکات را باید رعایت کرد بطور مثال : کیفیت و طعم غذا ، سرویس دهی به موقع، و قیمت های هر وعده غذایی که مهمترین مسئله برای توریست ها میباشد . ایلیاگشت سعی دارد در این مقاله چند موارد را به شما علاقمندان معرفی کند .

آشنایی با مقاصد کوش آداسی

رستوران آولو 

مشخصات یه رستوران ایده آل در بهترین فضا و کارکنانی مجرب با غذاهای ترکی کوش آداسی را میتوانید تجربه کنید . درمنوی اکثرا رستوران های ترکیه طبخ غذاهایی گوشتی طرفدار زیادی دارد ، و تنوع در این نوع غذاها بسیار است . طعم و چاشنی هایی که استفاده میکنند واقعا یکی از بهترین هاست که حتما به یک بار امتحانش می ارزد .

رستوران آولو کوش آداسی

رستوران هالیدی این

در محله های قدیمی کوش آداسی بهترین رستوران های با کیفیت ایده آل که فضای بسیار دنجی دارد . سروغذا در کناره های پیاده رو قرار دارد که تا هر زمانی میتوان نشست و از فضا لذت برد . در محدوده ی این رستوران باقلوا فروشی وجود دارد که یکی از بهترین طعم های لذیذ را میتوان در آن تجربه کرد .

رستوران هالیدی این کوش آداسی

کبابی حسن کولکوقلو

کسانی که علاقمند به کباب ترکی هستند حتما به این رستوران معروف سر بزنند . در فضای بالای هتل قرار دارد که نمای بیرونی از تراس بسیار دیدنی است . این رستوران طرفدار زیادی دارد و کبابی خوش طعم و با کیفیتی را میتوان تجربه کرد .

کبابی حسن کولکوقلو کوش آداسی

رستوران بلک اند وایت 

یکی از رستوران های جذاب کوش آداسی با دیزاینی متفاوت که با رنگ سیاه و سفید طراحی شده طرفداران زیادی برای سرو قهوه و دسر از خوردن غذاهای دریایی نهایت لذت را میبرند . در این رستوران تبخ غذاهای مثل ماهی و غذاهای سرد سرو میشود و ساعت کاری از صبح شروع میشود که وعده صبحانه برای محوطه بیرون از رستوران را میتوان رزرو کرد .

رستوران بلک اند وایت کوش آداسی

رستوران اوز اورفا

اگر بحث رقابت بین رستوران های کوش آداسی باشد ( اوز اورفا ) در رتبه هفتم در بین 304 تا تنوع رستوران ها وجود دارد . بین مشتریان امتیاز بالایی گرفته از جهت تبخ غذا و کارکنان آموزش دیده . محیطی لوکس و همراه با منوی غذاهای خوشمزه همراه است .

رستوران اوز اورفا کوش آداسی

موقعیت هتل