رستوران های کوش آداسی

بهترین رستوران های کوش آداسی

شرح

یکی از شهرهای ترکیه بدون شک بهترین مقصد گردشگری و تفریحی با سواحل زیبا و رستوران های متنوع و جاذبه های تاریخی همه را به خود جلب میکند کوش آداسی است. علاقمندان سفر به این شهر ساحلی در فصل تابستان حتما به رستوران های کوش آداسی سرمیزنند. 

برخی از رستوران ها بالکن های با نمای رو به ساحل و با انواع غذاهای بین المللی آماده پذیرایی میباشند. برای معروفیت و شناخته شدن چند نکات را باید رعایت کرد بطور مثال: کیفیت و طعم غذا، سرویس دهی به موقع، و قیمت های هر وعده غذایی که مهمترین مسئله برای توریست ها میباشد. ایلیاگشت سعی دارد در این مقاله چند مورد از بهترین و با کیفیت ترین رستوران های کوش آداسی را به شما علاقمندان معرفی کند.

رستوران های کوش آداسی

رستوران آولو 

مشخصات یه رستوران ایده آل در بهترین فضا و کارکنانی مجرب با غذاهای ترکی کوش آداسی را میتوانید تجربه کنید. درمنوی اکثرا رستوران های ترکیه طبخ غذاهایی گوشتی طرفدار زیادی دارد، و تنوع در این نوع غذاها بسیار است. طعم و چاشنی هایی که استفاده میکنند واقعا یکی از بهترین هاست که حتما به یک بار امتحانش می ارزد.

رستوران آولو کوش آداسی

رستوران هالیدی این

در محله های قدیمی کوش آداسی بهترین رستوران های با کیفیت ایده آل که فضای بسیار دنجی دارد. سروغذا در کناره های پیاده رو قرار دارد که تا هر زمانی میتوان نشست و از فضا لذت برد. در محدوده ی این رستوران باقلوا فروشی وجود دارد که یکی از بهترین طعم های لذیذ را میتوان در آن تجربه کرد.

رستوران هالیدی این کوش آداسی

کبابی حسن کولکوقلو

کبابی حسن کولکوقلو از دیگر رستوران های کوش آداسی است. کسانی که علاقمند به کباب ترکی هستند حتما به این رستوران معروف سر بزنند. در فضای بالای هتل قرار دارد که نمای بیرونی از تراس بسیار دیدنی است. این رستوران طرفدار زیادی دارد و کبابی خوش طعم و با کیفیتی را میتوان تجربه کرد.

کبابی حسن کولکوقلو کوش آداسی

رستوران بلک اند وایت 

یکی از جذاب ترین رستوران های کوش آداسی با دیزاینی متفاوت که با رنگ سیاه و سفید طراحی شده طرفداران زیادی برای سرو قهوه و دسر از خوردن غذاهای دریایی نهایت لذت را میبرند. در این رستوران تبخ غذاهای مثل ماهی و غذاهای سرد سرو میشود و ساعت کاری از صبح شروع میشود که وعده صبحانه برای محوطه بیرون از رستوران را میتوان رزرو کرد.

رستوران بلک اند وایت کوش آداسی

رستوران اوز اورفا

اگر بحث رقابت بین رستوران های کوش آداسی باشد ( اوز اورفا ) در رتبه هفتم در بین 304 تا تنوع رستوران ها وجود دارد. بین مشتریان امتیاز بالایی گرفته از جهت تبخ غذا و کارکنان آموزش دیده. محیطی لوکس و همراه با منوی غذاهای خوشمزه همراه است.

رستوران اوز اورفا کوش آداسی

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط