برترین رستوران های ازمیر

برترین رستوران های ازمیر

شرح

در ازمیر به کدام رستوران ها برویم؟

رستوران های ازمیر | در سفر خود به ترکیه اگر قصد دارید به یک منطقه ی آرام و دل نشین بروید  به شما پیشنهاد می کنیم ازمیر را انتخاب کنید . ازمیر به عنوان یکی از شهرهای توریستی و پرگردشگر ترکیه ، میزبان مسافران زیادی است . خط ساحلی دریای اژه در مسیر این شهر قرار دارد و به همین علت است که دریای زلال آن مورد استقبال مسافران قرار گرفته است تا زمان آرامش خود را در کنار این سواحل بگذرانید .

نزدیک بودن ازمیر به دریا و ساحلی بودن این شهر باعث شده است که غذاهای دریایی زیادی با تنوع بالا در رستوران ها سرو شود . رستوران و غذاهای دریایی جزو جاذبه های گردشگری ازمیر می باشد . با ما همراه باشید تا با رستوران های ازمیر آشنا شوید .

رستوران های ازمیر

رستوران آکینین یری | Akinin Yeri

یکی از رستوران های معروف ازمیر که در نزدیکی ساحل قرار دارد رستوران آکینین یری می باشد . این رستوران در منطقه ی زیبا با منظره ی دل انگیز قرار دارد و زمانی که شما وارد این رستوران می شوید منوی غذایی متنوع در اختیارتون قرار می دهند که با انتخاب هر نوع غذایی یقینا از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد .

رستوران آکینین یری ازمیر

رستوران دنیز | Deniz

در سال 1981 در مرکز ازمیر یک رستوران دریایی افتتاح شد بنام رستوران دنیز . این رستوران فقط غذاهای دریایی سرو می کند . رستوران دنیز با طراحی و دیزاین خاص خود باعث شده است که جزو رستوران های محبوب شهر قرار بگیرید و مهمترین جذابیت این رستوران ، چشم انداز دریای اژه است . در برنامه سفری خود به شما پیشنهاد می کنیم برای صرف شام به این رستوران بروید که در کنار دیدن غروب آفتاب از طعم خوش غذاها نیز لذت کافی را ببرید .

کافه La Cigale

یک رستوران فرنگی با طراحی زیبا در ازمیر که در منوی این رستوران خبری از غذاهای محلی ترکی نیست . از غذای فرانسوی و ایتالیایی گرفته تا غذای چینی را می توانید در منوی غذایی رستوران La Cigale مشاهده کنید .

کافه La Cigale ازمیر

رستوران ماورا | Mavra

رستوران ماورا در مرکز ازمیر در خیابان های شلوغ این شهر قرار دارد . این رستوران قبل از سرو غذای اصلی برای مهمانان خود مزه های خوشمزه و پر تنوع سرو می کند و بعد از غذای دریایی لذیذ را سرو می کنند .

رستوران ماورا ازمیر

کافه  Reyhan Pastanesi

یک کافه دنج با محیطی آرام و دلنشین که  کیک، شیرینی ها و اسنک های آن بسیار معروف است . برای میل کرده صبحانه و نهار این کافه بهترین گزینه می باشد .

کافه  Reyhan Pastanesi

رستوران پیزریا وندیک |  Pizzeria Venedik

پیتزا جزو غذاهای محلی ترکی نمی باشد اما زمانی که شما در رستوران پیزریا وندیک وارد می شوید مهم ترین غذا در منوی این رستوران پیتزا می باشد . نوع پیتزاهای این رستوران طوری می باشد با مواد اولیه محلی ترکی پیتزاهایی درست می کنند که خصوصا پیتزاهای دریایی که بسیار معروف است .

رستوران پیزریا وندیک ازمیر

رستوران Tavaci Recap Usta

در طول سفر فقط خوردن غذاهای دریایی ممکن است خسته کننده باشد پس اگر خواستید غذاهای متنوع مانند کوفته قلقلی یا کباب برشته با نون تازه میل کنید این رستوران بهترین گزینه است .

رستوران Tavaci Recap Usta ازمیر

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط