بهترین کشورهای توریستی آسیا

بهترین کشورهای توریستی آسیا در سال 2018

شرح

بهترین کشورهای توریستی آسیا در سال 2018

قاره آسیا با دارا بودن بهترین و زیباترین مناطق گردشگری توریستی در جهان است که شاید آنها را نشناسیم آشنایی با تمدن و فرهنگ‌های مختلف کشورهای آسیایی هرسال گردشگران بسیاری را به‌ سوی کشورهای توریستی آسیا مانند تایلند ، چین، هند، مالزی و اندونزی می‌کشاند. برج های دوقلوی پتروناس، سفر ارزان به جزیره زیبای بالی، طبیعت مالزی و تایلند در کنار شگفتی های چین و هند بهانه خوبی برای سفر به دور آسیا است. آسیا به عنوان پهناورترین قاره، محل قرار گرفتن بسیاری از زیباترین و جذابترین مکانهای توریستی دنیاست. انتخاب بهترین مکان از بین تمامی مکانهای دیدنی کاری بسیار سخت و دشوار است. اما میتوانید مطمئن باشید که هر یک از مقاصد زیر را انتخاب نمایید متضرر نخواهید شد و سفری رویای و دیدنی را پیش روی خواهید داشت .با ما همراه باشید و در مورد بهترین کشورهای توریستی آسیا در سال 2018 بیشتر بدانید

ژاپن:

یکی از اسرارآمیزترین و جذاب ترین کشورهایی که می توانید به آن سفر کنید، ژاپن است. توکیو، کیوتو و اوزاکا تنها چند نمونه از شهرهای دیدنی این کشور هستند. این کشور زادگاه بیش از 2000 بت و مقبره بودا است. شهر کیوتو همواره یکی از توریستی ترین شهرهای جهان است و افراد زیادی به طور سالانه از این شهر دیدن می کنند.

سریلانکا: 

اگر گم شده اید، اینجا جایی است که می توانید خودتان را پیدا کنید. وسایل سفر را تهیه کرده و با قطارها این کشور به نقاط مختلف سفر کنید. به مزرعه های بی انتهای چای در این شهرها خیره شوید و از هوای بی نظیر این مناطق لذت ببرید. غذاهای محلی این کشور تجربه شگفت انگیزی برای شما خواهند بود. فراموش نکنید که از مکان هایی مانند Golden Temple of Dambulla و بازارهای مشهور پتا دیدن کنید.

ویتنام:

سرآشپز ویتنامی، آنتونی بوردین در مورد ویتنام می گوید که سفر به این کشور زندگی او را تغییر داده است. او در مورد ویتنام می گوید: به نظر می رسد که ویتنام یک سیاره دیگر است. سیاره ای خوشمزه ای که دست از سر من بر نمیدارد. قهوه ویتنام از کیفیت بی نظیری برخوردار است و از مشهورترین قهوه های جهان به شمار می رود. ماجراجویی در مورد ویتنام به همین چند جمله محدود نمی شود. لازم است که از بزرگترین غار جهان که در این کشور قرار دارد نیز دیدن کنید.

هند:

 مکان های دیدنی هند، دومین کشور پرجمعیت دنیا به معنای واقعی پایان ناپذیرند. از ساحل های شنی در گوآ تا غارهای باستانی بودائیان در آجانتا، تنوعی بی نظیر از مکان های دیدنی را در این کشور پهناور به وجود آورده اند. در جایی به دور از شلوغی شهر مومبای، از شمال شهر کشمیر به عنوان سوییس در هند یاد می شود.

تایلند: 

فرقی نمی کند که در راه سفر به بانکوک غذایی میل کرده باشید یا در حوالی جزیره پوکت به قایق سواری پرداخته باشید. در هر صورت احتمال اینکه تحت تاثیر فرهنگ و سبک آشپزی تایلندی ها قرار گرفته باشید بسیار زیاد است. این کشور همچنین کانون ذهن درمانی و درمان های روحی و معنوی است و برای این کار از ترفند هایی مانند یوگا استفاده می شود.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک