بهترین رستوران‌های پاریس

بهترین رستوران‌های پاریس

شرح

بهترین رستوران‌های پاریس

بهترین رستوران‌های پاریس یکی از برترین مقاصد گردشگری کشور فرانسه میباشد . پاریس و مملو از غذاهای لذیذ و دلپذیری است که نمی‌توان در یک لیست آن‌ها را خلاصه کرد . با این حال برخی از بهترین و مهم‌ترین رستوران‌های این شهر دیدنی که کیفیت عالی را اراده میدهند را به علاقه‌مندان غذاهای فرانسوی معرفی می‌کنیم .

رستوران سِپتیم  :

رستوران” Septime” یکی از پرطرفدارترین رستوران‌های پاریس است . که بدون رزرو قبلی امکان ورود به آن نیست . غذاهای با کیفیت و نوشیدنی‌های عالی آن دلیل شلوغی آن در طول‌ سالیان متمادی شده است .

رستوران  یا بیستروی پل بِر :

رستوران های کوچکی که در محیطی ساده و دوستانه غذاهایی ارزان قیمت ارائه می‌کند را به عبارتی بیسترو مینامند . بیسترویِ پل بر ” Paul Bert Bistro” یکی از معروف‌ترین پاریس به شمار می‌رود . با آن که قدمت این مکان هفده سال نمیباشد گوی در یک رستوران ۱۰۰ ساله حضور دارید . غذاهایی پیشنهاد در این رستوران کوچک کوت دو بوف “Côte de Boeuf” با سیب زمینی سرخ کرده است .

رستوران  لو سروان از بهترین رستوران‌های پاریس

رستوران “Le Servan” یکی از رستوران‌های کوچک که در سال ۲۰۱۳ افتتاح شده است . این رستوران در یکی از خیابان های مسکونی در منطقه ۱۱  پاریس قرار دارد . غذاهای سروی در این رستوران ریشه اصیل فرانسوی کلاسیک را دارند . تجربه طعم‌هایی دور از انتظار طرفداران بسیاری دارد .

رستوران  لوتام دو سُریز :

دررستوران Le Temps de Cerises”” یکی از بهترین گزینه‌ها حلزون ، استیک تارتار ، ریزوتو و غذای اصیل فرانسوی تازه در انتظار گردشگران میباشد . غذاهای ساده، با کیفیت و کاملاً پاریسی است .

رستوران کلاماتو از بهترین رستوران‌های پاریس

رستوران Clamato “”که از نام یک آبمیوه ترکیبی (گوجه و صدف) نامگذاری شده است . تقریباً منوی غذای این رستوران تماماً از غذاهای دریایی تهیه شده وغذاها نمونه‌ای عالی از سادگی و خلاقیت در کنار یکدیگر هستند . صرف صد ورژو پیشنهاد به شما میباشد .

رستوران مرسی :

“Merci” یک کافی شاپ، رستوران، لباس فروشی و کتابفروشی بوده و همیشه افراد خوش پوش را در آن مشاهده خواهید کرد .

رستوران دپَه دو لو :

رستوران Verjus”” که توسط  دو فرد آمریکایی که مقیم پاریس  هستند اداره می‌شود . این رستوران از بسیاری رستوران‌های فرانسوی جلو افتاده در صورت استفاده از غذاهای آن که منوی خود را مطابق فصل انتخاب میکنند باید میز خود را  از قبل رزرو نمایید .توجه داشته باشید که روزهای شنبه و یکشنبه ورژو تعطیل میباشد .

رستوران  دپَه دو لو :

 “Pas De Loup” یکی از بهترین مقاصد برای یک صرف نوشیدنی عالی محسوب می گردد . ولیکن در صورت تمایل میتوانید از غذای روز آن یک دستور پخت خانوادگی دارند نیز امتحان کنید .

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط