نمای برج ایفل در پاریس

بهترين ماه های سفر به پاریس

شرح

گردش به پاریس

بهترین موقع برای سفر به پاریس زمان آب و هوای بهاری است ، جذابیت پاریس به رگبار باران سوپرایز خواهید شد . در کل کمتر کسی در فصل تابستان به این شهر سفر میکند و اکثر مواقع هتل ها خالیست برای جذب توریست ها قیمت هتل ها به نصف میرسد . هر زمان برای خودش شامل تفریحات هیجان انگیز میباشد از دکورسیوان کریسمس و همچنین پیست اسکی در روی یخ ها میتوان نهایت لذت را برد . در ادامه مطالب با ایلیاگشت همراه باشید.

سفر به پاریس

ویژگی های فصل های پاریس

زمان مناسب برای سفر در تمامی فصل ها ویژگی های بخصوصی دارد ، به طور مثال در ماه زمستان ( ژانویه ) با سال میلادی کریسمس اوج گرفته . و در ماه فوریه روز معشوقان عاشق ( معروف ولنتاین ) که هر جای شهر را دید بزنید حال و هوای دیگری دارد . بهترین فصل سفر در پاریس مارس هوای بهاری که شکوفه‌های گیلاس و آسمانی صاف و پر از تفریحات هیجان انگیزی وجود داد .

ویژگی های فصل های پاریس

بهترین زمان برای خرید

دوره فروش تخفیفات پاریس در سال دوبار تکرار میشود و در این بازه بهترین موقع برای گردش به پاریس است . فروش زمستانی و تابستانی از اول ژانویه تا اواسط فوریه ادامه دارد . اکثر فروشگاه ها بصورت محدود برندهای خود را به قیمت مناسب به حراج میزنند و در این مدت در روزهای اخر هفته پر رفت و آمد خواهئ شد .

زمان مناسب خرید پاریس

تایم موزه گردی

برای هر مسافری که برای بازدید و نمایش گالری به موزه بروند از این کارتها در اختیارشان قرار میدهند . ژانویه و فوریه بهترین الویت زمان برای تردد موزه گردی میباشد . در فصل تابستان صفی کمتری مشاهده میشود چون توریست کمتر سفر میکند ، برای کارتهای موزه به تعداد محدوی برای آثار تاریخی به فروش میرسد .

بازدید موزه گردی پاریس

جشن موسیقی

برای برگزاری جشن موسیقی در پاریس در ماه ژوئن اجرای زنده در پارک ها و روی استیج انجام میشود . که بسیاری از مردم برای بازدید و شور و هیجانی که داره جالب به نظر میاد و همه جور سنی حضور دارند .

جشن موسیقی پاریس

جشن‌های روز باستیل یا روز ملی

برای مراسم روز ملی ارتش فرانسه در ماه سپتامبر، با در نظر گرفتن طراحی بین المللی مد و لباس که افراد زیادی در خیابان شانزلیزه جمع شده و مشاهده رژه رفتن میشوند مراسم آتش بازی در سه شب جولای برگزار میشود . برای اجرای این مراسم کشور فرانسه تعطیل رسمی میشود . این جشن باشکوه به مناسبت یورش به باستیل در روز ۱۴ ژوئیه جولای میلادی ، منجر به انقلاب کبیر به سرا انجام میرسد .

جشن‌های روز باستیل یا روز ملی

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط