بهترین مراکز خرید ازمیر

بهترین مراکز خرید ازمیر

شرح

مراکز خرید ازمیر را باید دید

مراکز خرید ازمیر | شهر ازمیر ترکیه سومین شهر بزرگ این کشور به شمار می آید و گردشگران همانند شهر های دیگر ترکیه در این شهر می توانند هم از جاذبه های تاریخی و یا تفریحات ساحلی این شهر استفاده کنند . شهر ازمیر نسبت به شهر های دیگر ترکیه از مراکز خرید بیشتر و متنوع تری برخوردار است ، لازم به ذکر است که برای تفریح و گردش در این شهر زمان بیشتری برای آن کنار بگذارید. در شهر ازمیر از بدو ورودتان به فرودگاه شما با فروشگاه های بسیاری روبه رو خواهید شد تا پاساژ ها و مراکز خرید گوناگون که در شهر قرار دارند .

مراکز خرید ازمیر

بازار کِمِرالتی، از قدیمی ترین مراکز خرید ازمیر

از بازارهای قدیمی و سنتی شهر ازمیر می توان به بازار کمرالتی اشاره کرد ، با بازدید از این بازار علاوه بر لذت بردن از فضای قدیمی و سنتی با اقلام متنوعی برای خرید روبه رو خواهید شد . شما می توانید قبل از ورود به بازار کمرالتی از سر در بازار و برج قدیمی ساعت عکس بگیرید . در کنار بازدید از این بازار و خرید خود می توانید از جاذبه های دیگر شهر ازمیر که به این بازار نزدیک می باشند دیدن کنید از جمله این جاذبه ها می توان به مهمانخانه ، حمام و مسجد ازمیر اشاره کرد .

اگر در فصل زمستان به شهر ازمیر سفر کردید می توانید برای گرم شدن یک فنجان سالپ بنوشید ، سالپ نوشیدنی سنتی ازمیر است که از آرد ، شکر ، شیر ، دارچین تشکیل شده است . حتما در سفر خود به ازمیر از آبنبات های معروف این شهر استفاده بکنید . برای صرف شام پیشنهاد می کنیم از غذای مهمانخانه استفاده بکنید در این رستوران علاوه بر قرار گرفتن در یک محیط سنتی می توانید با مردم بومی شهر ازمیر آشنا شوید ، در سفر خود به این شهر حتما بازدید از خیابان هورا سوکاج (Havra Sokağı) فراموش نکنید در خیابان می توانید سبزیجات و میوه های تازه نیز تهیه بفرمایید .

بازار کمرالتی ازمیر

مرکز خرید اپتیموم اوت لت | Optimum outlet

مرکز خرید اپتیموم اوت لت (Optimum outlet)  را می توان یکی از مراکز خرید محبوب و معروف ازمیر دانست  این مرکز خرید در ابتدا با تا خیر و در آخر در پنج طبقه افتتاح شد . بازدید از این پاساژ کار سختی نمی باشد چرا که فاصله آن با فرودگاه 15 دقیقه می باشد و اگر از خودروی شخصی استفاده می کنید می توانید از پارکینگ مجموعه استفاده بکنید . تنوع قلام برای خرید در این مجموعه بسیار زیاد می باشد در طبقه اول شما می توانید از فروشگا هایی که در زمینه لوازم خانگی فعالیت دارند دیدن بفرمایید و در طبقات دیگر می توانید از نمایندگی های لباس و جواهرات بازدید کنید  .

جالب است بدانید در این مجموعه یک پیست اسکی وجود دارد که از فضای فودکورت و سینما که در طبقه آخر پاساژ قرار گرفته اند قابل مشاهده می باشد . در اپتیموم اوت لت  قیمت لوازم خانگی منصفانه می باشد باز با این حال نمی توان آن را از جمله پاساژهای شهر ازمیر دانست ، در طول سال شما می توانید از تخفیف های مجموعه نیز استفاده بکنید .

مرکز خرید اپتیموم اوت لت

منطقه‌ی آلسانکاک، برای خرید لاکچری!

با سفر به ازمیر اگر بازدید از بازارها و مکان های شلوغ را دوست ندارید می توانید به آلسانکاک بروید . فروشگاه های این منطقه تا پاسی از شب باز می باشند و به ارائه خدمات می پردازند . آلسانکاک را می توان منطقه بورلی هیلز ازمیر دانست چرا که می توانید برندهای معروف دنیا مانند Zara وmango  و خیلی از برندهای معروف دیگر را در این منطقه پیدا بکنید . شما می توانید در این منطقه از لباس های تجملی گرفته تا لباس های اسپرت را پیدا کنید و از خرید خود در خلوتی لذت ببرید .

مرکز خرید آگورا (Agora) 

مرکز خرید آگورا را می توان جزو بزرگترین مراکز خرید ازمیر دانست این مرکز خرید بالغ بر 30 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و 90 هزار متر مربع فضای باز تشکیل شده است . آگورا در زبان قدیمی به معنی خرید می باشد و این مرکز خرید در سال 2003 افتتاح شده است . در مرکز خرید آگورا شما با تنوع  بسیاری روبه رو خواهید شد از پوشاک گرفته تا لوازم الکترونیک و موسیقی و لوازم کودگ ، در کل برای بازدید از این مجموعه شما باید زمان زیادی کنار بگذارید و از خرید خود لذت ببرید . در ازمیر از آگورا به عنوان مرکز خرید مد و سرگرمی نام برده می شود .

مرکز خرید آگورا ازمیر

مرکز خرید بُرنُوا | Bornova

مرکز خرید برنوا مانند مراکز خرید دیگر از فضای بسیار بزرگی تشکیل شده است با این تفاوت که برنوا به صورت ترکیبی ساخته شده است ، یعنی قسمتی یرای خرید و قسمت دیگر شامل 600 واحد آپارتمان مسکونی اسپا می باشد . در بازدید از برنوا شما می توانید در کنار خرید های خود از قسمت پارک این مجموعه دیدن بفرمایید و به استراحت و تفریح بپردازید .

مرکز خرید برنوا ازمیر

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط