بهترین مراکز خرید باتومی

شرح

بهترین مراکز خرید باتومی از جمله تفریحات پرطرفدار میباشند . باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان  است . با توجه به این که در حال حاضر خرید کردن تنها به عنوان رفع نیازهای ضروری محسوب نمی شود . عده زیادی از افراد هستند در سفرهایشان یکی از کارهایی که که خیلی به علاقه دارند ، پاساژگردی و چانه زدن بر سر قیمت ها میباشد .

کاپارول سنتر :

برای اهالی شهر و گردشگران بسیار در شهر باتومی یکی از مرکز خریدی که محبوب ترین مراکز تجاری این منطقه وجود دارد مرکز خرید کاپارول سنتر است . بجزء روزهای شنبه و یکشنبه که تعطیل میباشد . دیگر ایام هفته ساعت کاری آن از 10:00 صبح تا 18:00 بعد ازظهر می باشد .

باتومی پلازا :

از دیگر مراکز خرید باتومی پلازا است که در مرکز این شهر قرار دارد . بنای این مرکز خرید ، چند منظوره همه‌ی این امکانات در کنار هم قرار دارند . این مجموعه ی به غیر از ساختمان  ومغازه های  داخل مرکز خرید از بخش های مختلف دیگری هم تشکیل شده است ، که عبارت است از ساختمان های مرکز خرید دو طبقه، اداری، سینما، کافه، رستوران، هتل ۴ ستاره ، سالن زیبایی، باشگاه ورزشی و استخر می باشد .

در این مرکز خرید محصولات تولید داخلی از جمله انواع زیورآلات و محصولات نقره ، عینک آفتابی و… مناسب میباشد . رستوران این مجموعه نسبتا ارزان است و غذاهای محلی سرو می‌کند .

هوپا بازار  :

در برخی از غرفه های این بازار بزرگ می توانید مواد غذایی تازه را با کمترین قیمت ممکن بخرید، پیشنهاد میکنیم برای خرید انواع سوغاتی‌های خوراکی را از این بازار بخرید. در ضمن برخلاف مراکز خرید شیک و لوکس در این بازار می‌توانید ، فرصتی پیدا کنید تا با  خرید دستفروشان محلی و اهالی شهر و سبک زندگی روزمره‌ی آن‌ها از نزدیک بیشتر آشنا شوید .

بازارآنوکی :

این مرکز در شهر باتومی محلی برای اجتماع بهترین طراحان لباس از کشورهای مختلف دنیا نظیر ایتالیا وفرانسه می باشد . برای خرید انواع محصولات مدرن و فشن به بازار آنوکی در باتومی بروید. در این بازار شعبات محصولات کشورهای نامبرده وجود دارد .

آرت گالری :

فروشگاه آرت گالری در خیابان Rustaveli قرار دارد . هر آنچه که از سوغات باتومی در نظر داشته باشید در این فروشگاه پیدا خواهید کرد . سوغاتی‌های خوراکی را می‌توانید قبل از خرید امتحان کنید.

متروسیتی فوروم باتومی :

این مرکز خرید بزرگ و مدرن با طراحی بسیار زیبای داخلی و خارجی طرفداران بسیاری داشته است . علاوه بر فروشگاه های رنگارنگ وچند شعبه از بهترین برندهای دنیا، امکانات تفریحی مثل بازی بولینگ در یک سالن بزرگ و یک سینمای بزرگ با بروزترین فیلم ها…

مرکز تجارتی مسکو باتومی :

بهترین مرکز خرید مناسب برای مسافران، مرکز تجارتی مسکو باتومی میباشد که مناسب ترین قیمت پوشاک و انواع کالا ها و لوازم خانگی که با کیفیت عالی ارائه میشود را بفروش میرساند . و همچنین میتوانند زیباترین جواهرات را نیز در این بازارها پیدا کنند .

موقعیت هتل

کشور: گرجستان
شهر: باتومی

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک