گردشگری در برلین

گردشگری برلین در 24 ساعت

شرح

گردشگری در برلین

گردشگری برلین در 24 ساعت .بزرگ ‌ترین شهر کشور آلمان برلین می باشد و جاذبه‌هایی زیبایی ازقبیل  موزه و پارک  و گالری هنری دارد.

این شهر بزرگ‌ جاذبه‌های گردشگری متعددی دارد و شما می‌توانید به خوبی از قسمت مختلف آن دیدن کنید. قطعاً نمی‌توانید تمام جاذبه های این شهر برای را مشاهده کنید.ولی تجربه خوبی در بازدید  از برلین برای شما رقم میخورد وما شما را کمک خواهیم کرد که چطور شهر برلین را در یک روز به طور کامل مشاهده نمایید.

گردشگری در برلین

پیاده روی یا دوچرخه سواری در تمپلهوف 

یکی از اولین فرودگاه‌های اروپا را که قبل ازجنگ جهانی دوم ساخته شده تِمپلهوف نام دارد که به هر حال باید حتماً خودتان برای دیدار آن آماده کنید. بازسازی این فرودگاه در سال ۲۰۰۸ انجام  گرفت و به یک پارک و مجموعه دوچرخه سواری تبدیل شد.  شما می‌توانید در باندهای قدیمی فرودگاه بدوید یا دوچرخه سواری کنید. شما می‌توانید غروب خورشید برلین را به راحتی در این فرودگاه مشاهده کنید.

 پیاده روی یا دوچرخه سواری در تمپلهوف

خوردن دونر کباب و استراحت در پارک ماور

 درسفر به برلین حتماً به پارک ماور سری بزنید. این پارک یک دنیای جداگانه به حساب  می آید. در اینجا می‌توانید هر100 متر یک شعبده باز یا کمدین ، آکروبات باز، یک نوازنده ببینید که در حال اجرای برنامه خود هستن.  یکی دیگر از جاذبه‌های پارک ماور یکشنبه‌ بازارآن است که دست فروشان کالاهای قدیمی، عتیقه، جدید را به فروش می رسانند. می‌توانید از این بازار سوغاتی‌های ارزشمندی را تهیه کنید. وقتی به برلین می‌روید، حتماً دونر کباب‌های آن را امتحان کنید.

خوردن دونر کباب و استراحت در پارک ماور

گالری ایست ساید

گالری ایست ساید یکی از مهم‌ترین قسمت‌های برلین است. اگر شما هم به جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی علاقه دارید. به این گالری زیبا که فضای تاریخی هنری سری بزنید و در ادامه اش دوچرخه سواری یا پیاده روی کنید. اگر دنبال بازدید رایگان هستید بدون پرداخت هزینه ورودی می‌توانید گالری ایست ساید را مشاهده نمایید و از محیط آن نهایت بهره را ببرید. این گالری به صورت شبانه روزی  باز بوده و می‌توانید هر ساعتی از شبانه روز به آن مراجعه نمایید

 گالری ایست ساید

تماشای شهر و دوچرخه سواری

پیشنهاد می‌کنیم در برلین حتماً باید دوچرخه کرایه کنید. دو چرخه ‌سواری دربرلین یکی از عالی ترین  روش‌های دیدن این شهر است. با استفاده از دو چرخه در راها می‌توانید مناظر بیشتری را دیده و برای توقف درهر نقطه‌ای که بخواهید آزاد هستید. درجا‌به‌جایی هرنقطه از شهر با دوچرخه یا ماشین یا  قطار بصورت یک اندازه طول خواهد کشید.

تماشای شهر و دوچرخه سواری

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: برلین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک