برترین مراکز خرید بلگراد

برترین مراکز خرید بلگراد

شرح

در سفر بلگراد صربستان ، از مراکز خرید بلگراد میتوان یادگاری ، سوغاتی برای نزدیکان خود تهیه نمایید. همانطور که می دانید یکی از مهمترین اهداف مسافران در سفر به هر شهر و مقصدی دارند این است که در مراکز خرید آن شهر  آنچه را که نیاز دارند با نرخ مناسب بخرند .

1- مرکز خرید ساوا سنتر ، Sava Center

مشهورترین مراکز خرید بلگراد که مجموعه ای بزرگ با معماری مدرن و طراحی داخلی بسیار جذاب و دیدنی می باشد . در این مرکز بهترین برندهای داخلی و خارجی را موجود و علاوه بر آن ها می توانید به مغازه های صنایع دستی، فروشگاه های پوشاک و همینطور لوازم ورزشی را نیز سر بزنید. جالب است بدانید که مرکز خرید ساواسنتر با یک راهروی شیشه ای به یکی از بی نظیرترین هتل های بلگراد نیز پیوند می خورد.

2- مرکز خرید پاشینو بردو ، Pašino Brdo

 این مرکز خرید در دو طبقه طراحی و انواع محصولات با کیفیت و کامل را در اختیار مشتریان  قرار می دهد. در کنار فروشگاه‌ های برندهای معروف و بزرگ مد، فروشگاه ‌هایی مخصوص کودکان، داروخانه، رستوران، کافه، باشگاه های ورزشی، فروشگاه‌ های لوازم الکترونیکی، شوروم مبلمان، «هایپرمارکت تمپو»، سالن‌های زیبایی و سلامتی چند صرافی دیگر در این مرکز خرید در حال فعالیت هستند.

3- مرکز خرید اوکرتنیتسا ، Okretnica

این مراکز خرید در خیابان Kralja Aleksandra واقع شده که به دلیل موقعیت جغرافیایی که نزدیکی به وسایل نقلیه عمومی نظیر تراموا و اتوبوس دسترسی به آن بسیار راحت است. و محصولات بسیار متنوعی را در اختیار و با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

در این فروشگاه می تونید نان و شیرینی بسیار خوشمزه صربستانی را میل کنید و همچنین از فروشگاه های برند آن محصولات مختلفی را تهیه کنید. کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در این مرکز خرید بلگراد وجود دارند که می توانید خستگی خرید را در آن رفع کنید.

4- مرکز خرید جنکس ، Genex ، از مراکز خرید بلگراد

در جنکس تعداد زیادی بوتیک، فروشگاه لباس بزرگسال و کودک، مینی‌مارکت، سوپر مارکت، مغازه‌های تخصصی و فروشگاه کالاهای ورزشی را پیدا می‌کنید . در مرکز خرید جنکس که از دیگر مراکز خرید بلگراد به شمار می رود و مجذوب ساختمان آن باشکو و جذاب آن می شود.

5- بازارچه ‌های محلی ، Zelenjak و Novi Beograd

انواع لوازم منزل، کالاهای کوچک تزئینی و لباس در این بازارچه ‌ها عرضه می‌شود. شما عزیزان یا بازدید و خرید از بازارچه‌ های محلی با فرهنگ و روش زندگی اهالی بلگراد بیشتر آشنا شوید.

بازارچه های محلی مختلفی علاوه بر دست فروشان خیابانی در بلگراد وجود دارد که آن ها هم جز مهمترین مراکز خرید بلگراد محسوب می شوند و دلیل آن هم این است که در این بازارچه ها انواع مختلفی از سبزی ها، میوه ها و دیگر مواد غذایی را می توانید پیدا کنید.

موقعیت هتل

کشور: صربستان
شهر: بلگراد

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک