پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام

پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام

شرح

پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام، چشم اندازی فوق العاده زیبا و تماشایی دارد و هنگام سفر به ویتنام بهتر است که فرصت بازدید از حیات وحش این پارک ملی را از دست ندهید. بر فراز کوه ها، هوای تازه و نسیم ملایم به زیبایی و آرامش چشم انداز های موجود می افزاید، و با تماشای مناظر بکر و دیدنی در اطراف کوهستان، احساس آزادی و آرامش درونی را تجربه می کنید.

جاذبه های پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام

پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام فضای گسترده و وسیعی را در بر گرفته است و جنگل های انبوهی تپه ها و کوهستان ها را به زیبایی پوشانده است که موجب خلق منظره ای فوق العاده دلنشین و تماشایی شده است.

یکی از جاذبه های اصلی این پارک ملی که گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند، کوهستان لانگ بیانگ می باشد، بر فراز این کوهستان گردشگران به تماشای غروب آفتاب می نشینند و خاطرات به یاد ماندنی را رقم می زنند. هنگام غروب رنگ های زیبایی از نور های زرد، سرخ، نارنجی و بنفش بر روی جنگل سایه می افکند و آفتاب با درخشش طلایی اش به آرامی در افق ناپدید می شود.

افسانه پارک ملی ویتنام

پارک ملی بیدوپ نوئی با یک پناهگاه از جنگلهای ضخیم ، مناظر نفس گیر ، هوای تازه و آرامش ، طبیعت ناب در نوع خود است. علاوه بر این ، یک رمز و راز نیز در خودش پوشیده است زیرا طبق یک افسانه محلی ، یک زن باردار به نام خو در منطقه کوهستانی بود که هنگام وضع حملش ، به درون جنگل می رفت تا میوه را برداشت کند. او برگهایی را جمع کرد و آنها را مرتب کرد تا مانند تختی که در آن بستر شده فرزندش را به دنیا آورد. او نوزاد تازه متولد شده خود را در همان برگها پیچید و به خانه برگشت.

وقتی اهالی روستا او و فرزند تازه متولدش را دیدند،خوشحال شدند و بازگشت او به خانه امن خود را جشن گرفتند. به افتخار مادر شجاعی که نوزاد خود را به تنهایی متولد کرد، پدربزگ یا همان ریش سفید روستا برگها را “کریو” نامگذاری کرد که گروه اقلیت قومی سپس نوزادان خود را به این نام نامگذاری کردند.

دیگر جاذبه های گردشگری پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام

پارک ملی بیدوپ نوئی با ویتنام به دلیل داشتن گیاهان و جانوران غنی ، یک مقصد توریستی جذاب است. اما شاید بیش از همه ، به این دلیل است که در اینجا می توانید آبشارهای افسانه ای تین تایلندی را که محبوب ترین آنها به عنوان سکونت خدای آب یا حتی “کشور جاویدان” شناخته می شود را پیدا کنید. این منطقه 64000 هکتار از اراضی را در بر می گیرد و بین 650-2،288 متر از سطح دریا واقع شده است.

مجموعه بزرگ فلور شامل 96 گیاه اولیه ، حدود 300 گونه ارکیده است. جنگل های کاج؛ درختان مخروطی؛ باغ های بامبو؛ درختان همیشه سبز؛ و علفزارها ، در حالی که برخی از حیواناتی که در پارک یافت می شوند ، جیب های باریک گونه ، خرس سیاه و قورباغه های پرنده خون آشام هستند. قورباغه های پرنده در سال 2010 کشف شدند. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک