حیات وحش زیبای فنلاند

حیات وحش زیبای فنلاند

شرح

آشنایی با حیات وحش زیبای فنلاند

کره زمین سرشار از سرزمین هایی است که بی شباهت به تعاریف بهشتی در کتب مقدس نیستند و می شود نام بهشت را به آن ها اطلاق کرد. حیات وحش زیبای فنلاند یکی از همین سرزمین های اعجاب انگیز دنیاست و در عین حال که از کشورهای برتر جهان برای زندگی و امنیت است، بخش طبیعی آن هم جزء برترین و زیباترین طبیعت های جهان شناخته می شود و بخش عظیمی از شگفتی های دنیا را می شود در این کشور یافت.

جاذبه های فنلاند

کشوری که هر فصل آن زیبایی های منحصر به فردی دارد؛ از شب های طولانی زمستان و پدیداری شفق های قطبی در آسمان گرفته تا برگ های هزار رنگ و چشم نواز در پاییز و البته هوای مطبوع و لذت بخش در تابستان های خنک و جان بخش. فنلاند یکی از کشورهای کمتر کشف شده در اروپاست و هنوز هم بسیاری فکر می کنند این کشور پر از گوزن و برف و اسکیمو است! البته برف و گوزن و … در فنلاند وجود دارد، اما این کشور ناشناخته های بسیاری دارد که باید کشف کنید.

حیات وحش بی نظیر فنلاند

کی از حقایق جالب در مورد فنلاند، حیات وحش بی نظیر آن است. کشور فلاند دارای سرزمین های کوهستانی، چشم اندازهای فوق العاده، آبشارها و مردم مهمان نواز است. ولی شاید یک چیز فنلاند را نسبت به هر کشور دیگری متمایز کند و آن هم شفق های قطبی و حیات وحشش است. فنلاند کشوری پیچیده و متفاوت و با حیات وحشی متنوع است. اکثر گیاهان و حیوانات کشور در ماه های زمستان به خواب می روند. پرنده ها از گونه های متنوع این کشور است اما سه چهارم جمعیت پرندگان در فنلاند، مهاجر هستند.

موجودات فنلاند به این گونه هستند که برخی از آن ها از مناطق مختلف می باشند مانند جغد ارولو از منطقه ی تاگا در اوراسیا و یا بعضی از گونه های دریایی که شامل بسیاری از ماهی ها می باشند. از گونه های جانوری دیگر این کشور می توان به اسب ها، خرس ها، پرنده هایی مانند عقاب و یا حتی ببر ها اشاره نمود. تعداد بازدیدکنندگان فنلاند نسبت به سال گذشته رشد سریعی را تجربه کرده است که کارشناسان، آن را مدیون وجود 39 پارک ملی در این کشور می‌دانند. این واقعیت که مناطق جنگلی فنلاند، بیش از 73٫1 درصد کل زمین‌های آن را به خود اختصاص داده است نیز در این برتری بی‌تاثیر نیست. فنلاند، بهترین کشور جهان برای گردشگری حیات وحش معرفی شد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک