باغ مونه

باغ زیبای مونه را در تور فرانسه ببینید

شرح

معرفی باغ مونه

باغ مونه در فرانسه

باغ کلود مونه در شمال غرب پاریس قرار دارد ، نقاش سبک امپرسیونسیم الهام گرفته از محل زندگی اش درروستای باغ ژیورنی کشیده شده است . باغ های مونه در فرانسه گردشگران زیادی را هر ساله به فرانسه جذب میکند و هر یک از آنها به شکل و شمایلی متفاوت و شگفت انگیز طراحی و ساخته شده اند . در ادامه با ایلیاگشت همراه باشید تا باغ های مونه را به شما معرفی کند .

باغ های گیاه شناسی سنگاپور

 باغ های گیاه شناسی سنگاپور در فرانسه

تاریخ تاسیس این باغ‌های گیاه شناسی سنگاپور به زمانی برمی‌گردد که به عنوان یک باغ تفریحی و پارک عمومی آغاز به کار کرد ، و باعث زیبای دو چندان این منظره در باغ های مونه که حس استوایی را به انسان میدهد مجموعه ایی از گیاهان اقتصادی ، زنجبیل و ادویه ها اختصاص دارد .

باغ مونه، ژیورنی، فرانسه

باغ مونه فرانسه

یکی از نمادین خارق العاده ژیورنی فرانسه است که در واقع دو باغ در یک باغ است . و ترکیبی فوق‌العاده از گیاهان چندین ساله ، سالیانه ، بالارونده و رزها دارد . نحوه کاشت گل و گیاه در این باغ از نشاط و طراوتی برخوردار است که در کمتر جایی دیده میشود .

باغ ترسکو اَبی، مجمع‌الجزایر سیلی

باغ ترسکو اَبی و مجمع‌الجزایر سیلی در مونه از لحاظ آب وهوای ساحلی ملایم و خاک ارگانیک قابل مقایسه با هیج جای دیگر نیست ، ترکیب رنگ گیاهان فوق العاده و طراحی منحصر به فرد از نظیر آفریقای جنوبی به کشورهای استرالیا ، نیوزلند و میکزیک واقع میشود .

مکان های اطراف باغ مونه

تنها موزه در باغ مونه

در روستای ژیورنی ، تنها موزه برای نمایش آثار اصلی این منطقه قرار دارد و فعالیت خود را از اول آوریل آغاز کرده و تا اول نوامبر دایر است ، در اطراف آن باغ های مونه ی فرانسه بسیار زیبایی دارد . و میتوان دیگر آثار مونه را در موزه ی مارموتان در پاریس مشاهده کرد .

کوه استوارت، ایرلند شمالی

 کوه استوارت، ایرلند شمالی فرانسه

باغ مونه در اطراف این محل شامل باغچه‌های گلکاری و باغ آبی می‌شود که از سبک عالی و حس لذت بخش برخورداراست ، که در کنار هم یک باغ بسیار وسیع را در ایرلند شمالی به وجود آمده و گیاهان به شکلی فوق‌العاده در کنار محوطه کاشته شده‌اند .

باغ نیلوفر آبی

 باغ نیلوفر آبی در فرانسه

حوضچه‌های این باغ با همان گل‌های مشهور نیلوفر آبی در نقاشی‌های مونه پر شدند ، برای مشاهده بر روی این پل با گل های نیلوفر آبی ، گل زنبق ، درختان بید و گیاه سرخس قدم زد و لذت برد . این باغ بخصوص باغ ژاپنی خلق نقاشی های مونه بود و میتوان آثار هنری و کلکسیونش را در خانه او مشاهده کرد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط