پناهگاه خرس براشوو

پناهگاه خرس براشوو

شرح

آشنایی با پناهگاه خرس براشوو

پناهگاه خرس براشوو ،برای رسیدن به پناهگاه از براشوو در رومانی ، قبل از رسیدن به حومه شهر براشوو ، تپه های آرام به نوردی ، از طریق شهرها و دهکده های زیبا حرکت کنید .” Bear Sanctuary” کوه های خزدار ، که هنوز هم در ماه ژوئن با برف پوشانده شده اند ، پس زمینه ای چشمگیر به آن افزودند. این قلمرو کشاورزی معمولی رومانی است ، که چوپان ها گله ها گاوها را تماشا و اسب های قرمز رنگی دارای چرخ دستی های سنتی هستند مشاهده نمایید . 

رومانی خرس های زیادی دارد. نیمی از جمعیت خرس قهوه ای اروپا در تپه های جنگلی این کشور زیبا زندگی می کنند. وقتی در مورد صرفه جویی در خرس ها صحبت می کنیم ، خیلی درباره خرس های وحشی رومانی صحبت نمی کنیم ، چراکه خرس قهوه ای اروپایی همه گیاهان و علوفه برای بلوط ، گیاهان ، میوه ها ، حشرات ، ریشه ها و پیاز گیاهان است . وقتی به اندازه کافی گرسنه شوند ، به گوشت شکار می شوند .

پناهگاه خرس لیبرتی

اینجاست که پناهگاه خرس لیبرتی وارد خانه می شود ، در خانه سازی مجدد ، توانبخشی و دادن این خرس های اسیر فرصتی برای پایان دادن به روزهای خود در یک محیط طبیعی تراست . ما این فرصت را داشتیم که دیروز در پناهگاه خرس در نزدیکی براشوو از این خرسهای نجات یافته رومانی دیدن کنیم ، داستانهای آنها قلب شما را می شکند . خرس Brasov Sanctuary Max Blind Bear که از قلعه Peles رومانی نجات یافته است

پهناور ترانسیلوانیا آن را به یک مقصد جذاب برای بازدید تبدیل می کند ، اما چنین مکانی آسان برای حرکت نیست. در یک سفر روزانه بدون استرس ، طراحی شده برای معرفی مقدماتی جامع برای بازدید کنندگان بار اول ، سفر با سهولت توسط مربی از براسوف به قلعه Bran (قلعه دراکولا) و پناهگاه خرس قهوه ای است . به شهر قرون وسطایی براشوو بازگردید ، یک گشت و گذار در گشت و گذار کنید که جزئیات بسیاری از بازدیدکنندگان را فاش می کند .

کاوش در نقاط دیدنی قرون وسطایی مانند قلعه شاخه و قلعه راسنوف مشاهده کنید که خرسهای قهوه ای نجات یافته در آن در زیستگاه طبیعی خود گنجانیده می شوند از حمل و نقل های محلی و یک روز دوستانه خانوادگی در سفر خود لذت ببرید .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک