زیبا ترین سواحل مالاگا

زیبا ترین سواحل مالاگا

شرح

آشنایی با زیبا ترین سواحل مالاگا

زیبا ترین سواحل مالاگا یکی از مشهور ترین خط ساحلی دریا و شن و ماسه در جهان است. مالاگا با دارا بودن بیش از 300 روز آفتابی در سال، به این معنی است یک گزینه عالی برای همه در مالاگا دیدن ساحل میباشد . خط ساحلی خیره کننده مالاگا و یا “کاستا دل سول” به عنوان (ساحل خورشید) شناخته شده است .

بازدید از سواحل آن می تواند تقریبا در هر زمان مقصد تعطیلات لذت بخش، صرف نظر از فصل باشد . بازدید از آن سفرتان را برایتان به یادماندنی تر خواهد کرد . گردشگران از تمام گروه های سنی می توانند از امکانات رفاهی آبی این سواحل استفاده نمایند . سواحلی مانند Malagueta و La Caleta شلوغ ترین سواحل این منطقه از مالاگا میباشد .

زیبا ترین سواحل مالاگا La Caleta

 با وجود نزدیکی آن به مرکز شهر احساس نمی کنید که مبهم و یا پر از جمعیت و شلوغی است . ساحل کوچکتر از ساحل جزیره Playa Malagueta، پلایا کالتا، یکی دیگر از شهرهای بزرگ شهر است .منظره زیبا از زمین های کوهستانی است که مالاگا را احاطه کرده است.

ساحل  Malagueta

از نزدیکترین سواحل به شهر است ، تنها با یک پیاده روی 10 دقیقه ای در کنار تفرجگاه دوست داشتنی در انتهای شرقی بندر بزرگ مالاگا در دسترس است . طول این ساحل 6 مایل است و از شن و ماسه ریز ساخته شده است . یکی از بهترین چیزها در مورد بودن در مالاگا ، به خصوص در یک روز تابستانی سوزان، نزدیکی شهر به یک خوشه از سواحل فوق العاده است .

ساحل La Rada, Estepona

استپونا یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای ساحلی مالاگا است . یکی از زیباترین سواحل استان را دارد و دارای یک و نیم مایل خط شن و ماسه خاکستری زیبا و آرام است . از طرف تفرجگاه های اصلی شهر Avenida و España است . طیف وسیعی از ورزشهای آبی ، بارهای کوچک ساحلی دراین ناحیه وجود دارد .

ساحل Burriana, Nerja

فقط یک پیاده روی 15 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد . با وجود محوطه سنتی و ماهیگیری محبوبیت زیادی بین گردشگران دارد . خط ساحلی آن حدود نیم مایل طول دارد ، یک ردیف chiringuitos که در خدمت برخی از بهترین غذاهای دریایی، منظره زیبا، ورزش های آبی بهترین میباشد .

ساحل Puerto Banús, Marbella

ماربلا برای شهرت خود به عنوان بلندترین و شلوغ ترین نقطه در ساحل جنوبی اسپانیا شناخته شده است . و یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری برای میلیون ها نفر در جهان است. کمتر از 20 مایلی شرق در امتداد ساحل دست نخورده استپونا یک دنیای متفاوت وجود دارد .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک