قایق سواری باتومی

قایق سواری باتومی

شرح

قایق سواری باتومی ازجمله جذابیت های هیجان انگیز این شهر بشمار میرود . و بعلت آب و هوای معتدل و دلپذیر آن و امکانات تفریحی چشمگیرش گردشگران زیادی را به خود جذب میکند . قایق سواری در فصل تابستان یکی از تفریحات پر طرفدار باتومی است اگر به دنبال هیجان هستند با قایق سواری می توانید یک تجربه متفاوت را در دریای سیاه تجربه نمایید .

هفت نوع قایق مخصوص قایق سواری توریستی درشهر ساحلی باتومی وجود دارد . هزینه های قایق سواری در پکیج تورهای باتومی از یک تا صد لاری متفاوت میباشد . هزینه ها برحسب انواع مختلف قایق ها و تعداد ظرفیت آن که گنجایشی بین 5 تا 60 نفر را دارند . همچنین اماکانت رفاهی و ساعت قایق سواری این نوع قایق ها محاسبه میشوند . درادامه  با اطلاعات جزء این نوع قایق ها بیشتر آشنا خواهید شد .

پایتخت توریستی گرجستان و قایق سواری باتومی

با سیل زیادی از گردشگرانی که به باتومی این شهر ساحلی کوچک می روند ، باتومی به عنوان پایتخت توریستی گرجستان شناخته شده است . و انواع تفریحات مدرن ساحلی را در خودجای  داده است  .

بهترین راهها برای داشتن یک سفر دلپذیر به گرجستان

برای استفاده از قایق سواری در شهر باتومی ، باید به مراکز خرید تور های مربوطه مراجعه کنید که اغلب آن ها را در هتل ها، نزدیکی ساحل و دیگر نقاط شهر به راحتی میتوان پیدا کرد. ما برایتان جزئیات هر مورد را آماده کرده ایم که بشرح زیر میباشد .

قایق های سی استار :

همه روزه از ساعت 8:00 0 صبح الی 21:00 می توانید خدمات ارائه می نمایید ، مسیر این نوع قایق ها از ” باتومی تا کبولتی و باتومی تا سارپی ” میباشد . مدت زمان حرکت در این مسیر 30 دقیقه بوده . هزینه به ازاءی هر نفر 1 لاری نیز می باشد .

قایق های باربار :

همه روزه از ساعت 07:00 صبح الی 24:00 خدمات ارائه می نمایید . ظرفیت تعداد نفرات این نوع قایق ها 11 نفر میباشد . مسیر” کویراتی یا باتومی ” را طی می کند . هزینه اجاره این نوع قایق ها ساعتی 140 لاری می باشد .

قایق های گلدن فیش :

همه روزه از ساعت 07:00 صبح الی 24:00 خدمات ارائه می نمایید . ظرفیت این نوع قایق ها 60 نفر بوده و در مسیر “متسوان- کنتسخی” حرکت می کند . با پرداخت هزینه بلیت آن ، به ازاءی هر نفر 10 الی 15 لاری می توانید از این نوع قایق ها استفاده نمایید .

قایق های ایبریا :

همه روزه از ساعت 07:00 صبح الی 24:00 خدمات ارائه می نمایید . ظرفیت آنها 21 نفر و اجاره یک ساعت 250 لاری می باشند .

قایق های مرکوری :

همه روزه از ساعت 07:00 صبح الی 24:00 خدمات ارائه می نمایید . با ظرفیت 12 نفر در مسیر “متسوان – کنتسخی ” به مدت 30 دقیقه در دریای سیاه حرکت میکند . و میتوان با پرداخت 80 لاری به گشت و گذار بپردازید .

قایق های فورتونا :

همه روزه از ساعت 07:00 صبح الی 24:00 خدمات ارائه می نمایید . ظرفیت قایق ها 5-7 نفره میباشد . و یک ساعت اجاره ی آنها 100 لاری است .

دریاچه نوری گلی

همچنین در دریاچه نوری گلی باتومی این امکان وجود دارد که قایق سواری کرد . البته قابل ذکر است از ساعات 11:00 تا 18:00 عصر قایق سواری امکان پذیر است . هزینه قایق سواری در این دریاچه هر 30 دقیقه 5 لاری میباشد .

موقعیت هتل

کشور: گرجستان
شهر: باتومی

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک