کافه مرگ بانکوک

کافه مرگ بانکوک

شرح

کافه مرگ بانکوک

شهر بانکوک به معنی شهر فرشته هاست و به دلیل این همه جذابیت مدرن در کنار فضایی سنتی که با شگفتی و خلاقیت فراوان کنار هم قرار گرفته است بسیار مورد توجه و علاقه برای گردشگران  تایلند می باشد . شهر بانکوک پایتخت کشور پرهیجان تایلند است که هر آنچیزی که شما در سفرتان به این کشور را انتظار دارید برایتان فراهم می آورد. جاذبه های تاریخی و مدرن در کنار هم سبب شده اند تا جذابیت ویژه ای در این شهر به وجود بیاید. یکی از جاذبه های دیدنی این شهر البته برای کسانی که میخواهند مرگ را تجربه کنند کافه ای است به نام کافه مرگ بانکوک.

این کافه با نام کافه‌ی مرگ به مفهوم «تفکر جدید» شما را با نوشیدنی‌های خوش‌طعم و کوکی‌های خوشمزه فریب می‌دهد تا یک بار «آگاهی از مرگ» را تجربه‌ کنید تا شاید طرز فکرتان نسبت به دنیا و زندگی تغییر کند. در محوطه باز این کافه شاهد یک برکه مصنوعی پر از ماهی، مجسمه بودا و دکوراسیون مدرن اما به رنگ سیاه خواهید بود. اگر ندانید که زمینه اصلی این کافه چیست، احتمالا پس از دیدن اسکلتی که روی مبل فضای داخلی نشسته تصور خواهید کرد که از مراسم هالووین در این جا باقی مانده و کسی آن را برنداشته است. دیدن تابوت سفیدی که روی سکویی در کنار میزهای کافه جا داده شده، برای هیچ‌کس مطلوب نیست. درِ تابوت همانند نمونه‌های واقعی و به رسم بودایی‌هایی با فرشته‌های طلایی تزئین شده است و به صورت رایگان منتظر فردی است که شهامت سه دقیقه خوابیدن در آن را داشته باشد.

ویژگی های کافه

این کافه که اغلب نوجوانان به آن سر می زنند توسط یک محقق اجتماعی راه اندازی شده تا از این طریق به مردم تایلند ، که 90% آنها بودایی هستند ، آگاهی درباره مرگ داده شود. او در این باره می گوید ” ما متوجه شدیم آگاهی درباره مرگ ، خشم و طمع را کم می کند” . او معتقد است وقتی شخصی از مرگ آگاه است در زندگی روزمره خود رفتار بهتری نشان خواهد داد.

تجربه ی خوابیدن در تابوت برای نوجوانانی که این روزها اعتیاد به تکنولوژی دارند نیز موجب می شود برای لحظاتی به زندگی خود طور دیگری نگاه کنند. وقتی آنها در تابوت می خوابند و در تابوت گذاشته می شود برای لحظاتی در تاریکی و فضای کوچک قرار می گیرند و اینجاست که می فهمند فقط خودشان هستند و خودشان ، شاید به کارهایی که می خواهند انجام دهند فکر کنند یا به آینده ای که پیش رو دارند و یا مرگی که ممکن است خیلی به آنها نزدیک باشد.

اما در این کافه منحصر به‌ فرد چه نوع نوشیدنی‌هایی سرو می‌شود؟ جالب است بدانید که امکان سفارش نوشیدنی‌های خاصی در این مکان وجود دارد که هریک نامی عجیب دارند مانند عصاره مرگ یا درد و رنج و… به طور کلی می‌توان گفت که همه چیز در کافه مرگ به صورتی تدارک دیده شده تا مشتری‌ها به مرگ و لحظات پایانی زندگیشان بیشتر فکر کنند. در دکوراسیون این کافه از وسایلی چون ماکت اسکلت، تابوت و مواردی از این دست استفاده کرده‌اند که همین کار نیز سبب شده تجربه‌ی بازدیدتان را هیچ‌گاه فراموش نکنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط