سواحل زیبای باهاماس

سواحل زیبای باهاماس

شرح

سواحل زیبای باهاماس همواره از جمله زیبایی‌های طبیعت و جاذبه‌های گردشگری بوده‌اند و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کنند. اگر شما هم علاقه‌مند به زیبایی‌های شگفت‌انگیز سواحل هستید با ایلیا گشت همراه شوید. تعطیلات و یک سفر رویایی را می توان در سواحل زیبا فراموش نشدنی سپری کرد اما اکثر سواحل دنیا به دلیل بی توجهی ما انسان ها به محیط زیست تبدیل به جایی پر از زباله شده است ولی هنوز هستند سواحلی که علاوه برتمیزی زلال ترین آبها را دارند.

 سواحل زیبای جزیره باهاماس

وقتی که شما چنین سواحلی را بشناسید دیگر مسافر همیشگی اش می شوید. جزیره زیبای باهاما،ساحل شن های صورتی در اقیانوس اطلس ،کشوری است انگلیسی‌ زبان و شامل بیش از سه هزار جزیره بزرگ و کوچک در اقیانوس اطلس که در شرق فلوریدا آمریکا و در شمال کوبا قرار دارد. باهاما را شاید به خاطر این بشناسید که بعضی از ثروتمندترین افراد جهان، در آن سکونتگاهی داشته اند.

حتی در گذشته شاهان ایرانی هم در آنجا بوده اند. جزیره ی هاربور در قسمت شمال غربی جزیره ی الوترا در باهاماس ، به دلیل شن و ماسه ی صورتی رنگ موجود ، سواحل طولانی، صخره های مرجانی رنگارنگ و آب تمیز و بلورینش معروف است. این ساحل با شن و ماسه ی نرم صورتی که تا 3.5 مایل در امتداد ساحل کشیده شده ، هیچ بازدیدکننده ای را کسل نخواهد کرد.

آب فیروزه ای 

آب فیروزه ای آن برای غواصی ، شنا ، ماهیگیری و قایقرانی فوق العاده است. مجمع الجزایر باهاماس از 700 جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده که در مجموع 14 هزار کیلومتر مربع وسعت دارند. اما بخش اعظم این جزایر غیرمسکون هستند. باهاماس که قبلا مستعمره بریتانیا بوده پس از استقلال دارای حکومتی شبیه کانادا واسترالیا است به عبارتی رئیس نمادین کشور الیزابت دوم ملکه بریتانیا است و فرماندارکل نیز که مقامی تشریفاتی دارد را او تعیین می کند. سواحل باهاماس بیش از همه توریست های آمریکایی و علاقمندان به غواصی را جلب میکند.

صخره های مرجانی در سواحل زیبای باهاماس

سواحل باهاماس به دلیل آب های معتدل از یک محیط زیست دریایی بسیار غنی و مملو از صخره های مرجانی برخوردار است. منظره ساحلی در جزیره آندروس که بزرگترین و در عین حال بکرترین جزیر مجمع الجزایر باهاماس محسوب می شود. جزیره هاربور سواحل زیبایی دارد. این جزیره نسبت به سایر جزایر باهاماس خلوت‌تر است؛ و اگر به دنبال آرامش در باهاماس هستید، این جزیره می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.

البته لازم به ذکر است که این جزیره نسبت به سایر جزایر باهاماس، گران‌تر است. سواحل زیبای باهاماس که به عنوان طولانی ترین ساحل شناخته شده است،طول آن حدود یک مایل می باشد شما بعد از یک جاده تنگ و طولانی و کثیف به این ساحل خواهید رسید. در این ساحل هیچ گونه مانعی مانند سنگ ها و مرجان ها وجود ندارد آنجا با کمبود فروشنده ها،و توریست ها مواجه است.( و این به دلیل موقعیت مکانی پنهانی است، که دارد). 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک