بلوار ستارگان هنگ کنگ

بلوار ستارگان هنگ کنگ

شرح

بلوار ستارگان هنگ کنگ

هنگ‌کنگ کشوری که به بزرگ‌ترین بندر جهان معروف است و با وجود ثروت فراوان نام خود را در سطح جهان ممتاز کرده است. این کشور نظر هر گردشگری را به خود جلب می‌کند. هنگ‌کنگ با توجه به امکانات بسیار زیادی که برای صنعت گردشگری و اقلیم دریایی خود در اختیار دارد هر روز تعداد زیادی از کشتی‌های بزرگ تفریحی را به سمت خود جذب می‌کند و آن‌ها در بنادر معروف این کشور پهلو می‌گیرند و تعداد زیادی گردشگر را روانه دیدنی‌های این کشور می‌کنند.یکی از جاذبه های تفریحی هنگ کنگ ، بلوار ستارگان میباشد.

  به لطف تلاش های صنعت فیلم سازی هنگ کنگ در طی قرن گذشته، خیلی از آسیایی ها و مردم سایر بخش های جهان، قبل از اینکه به هنگ کنگ بیایند، با شهر این و نمای آن آشنا هستند. بلوار ستارگان به افرادی ادای دین میکند که به هنگ کنگ کمک کردند تا نام «هالیوود شرق» را بگیرد. در این بلوار می‌توانید نمایشگاه های مرتبط با فیلم، فیلم های درحال پخش و باغ ستارگان را ببینید. در باغ ستارگان مجسمه هایی از ستارگان مشهور سینما هنگ کنگ مانند بروس‌لی وجود دارد. علاوه بر این، اثر دست 20 ستاره سینمایی دیگر، نمایشگاه‌هایی با موضوع فیلم و نقاشی‌های دیواری فیلم‌های قدیمی را می‌توانید مشاهده کنید.

ویژگی های بلوار ستارگان

خیابان ستارگان» (Avenue of Stars)، گردشگاهی است که آن را در سال 2004 و در کنار اسکله سیم شا سویی تأسیس کردند تا ادای احترام و بزرگداشتی برای ستارگان بزرگ سینمای هنگ کنگ همچون بروس لی باشد. در واقع این تفرج‌گاه به هنرمندان چینی اختصاص دارد و از این لحاظ به «پیاده‌ رو مشاهیر هالیوود» شبیه است. همچنین نمایش «سمفونی نور» (A Symphony of Lights) نیز هر روز بعد از ظهر در این اسکله برگزار می‌شود و پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید. اگر به سینما و ستاره‌های سینمایی علاقه‌مند هستید. در هنگام سفر با تور و گشت و گذار از خیابان ستارگان هنگ کنگ بازدید به عمل بیاورید. در طراحی این مجسمه‌ها نهایت ظرافت و دقت ممکن به کار گرفته شده است.

به گو نه ای که می‌توان گفت هنگ کنگی‌ها قصد داشته‌اند با طراحی خیابان ستارگان هنگ کنگ هنر طراحی و مجسمه سازیشان را به رخ جهانیان بکشند.از این رو اگر به صنعت سینما و مجسمه‌سازی علاقه‌مند هستید به هیچ عنوان بازدید از این خیابان را از دست ندهید. این مکان اسکله ای است در هنگ کنگ که یک مرکز مهم توریستی در این شهر به شمار می اید قدم زدن در این اسکله تجربه ای جذاب است که باید امتحان کرد.

خیابان ستارگان تنها بخشی از اسکله تفریحی تسیم شا تسوی است. در کنار این اسکله می‌توان به تماشای سمفونی نور در شب‌های هنگ‌کنگ نشست و از تجربه‌ای بی نظیر لذت برد. بلوار ستارگان هنگ کنگ گردشگاهی دیدنی می باشد که بسیار شبیه به موزه و مراکز فرهنگی است. این مجموعه دارای معماری چشم گیر، طبیعتی فوق العاده، ویویی رویایی بوده و مکانی مناسب برای پیاده روی و عکاسی محسوب می شود.

موقعیت هتل

کشور: چین

دیدنی‌های نزدیک