شکلات های محبوب اتریشی

شکلات های محبوب اتریشی

شرح

شکلات در اتریش

شکلات های محبوب اتریشی در سفر به اتریش امکان ندارد که به راحتی ازخوردن شکلات و شیرینی‌ جات به آسانی بگذرید. مردم اتریش هم مانند مردم  بلژیک علاقه‌ زیادی به خوردن شیرینی دارند. دراین کشورمی‌توانید شکلات‌های دست ‌ساز لذیذ و خوشمزه‌  را  در سطح شهر بیابید. در تمام این کشور هنر شکلات‌ سازی به‌ طور حرفه ای رایج است. ما در این موضوع به شما تعدادی از بهترین فروشگاه های فروش  شکلات  در وین را معرفی می‌کنیم.

شکلات‌های دست ‌ساز

شکلات بن بن ات

شکلات بن بن ات در خیابان گومپندورفر وین واقع شده. این مجموعه  شکلات‌های برند خود را با کائوکا و کره‌ی خالص کاکائوی و گاناش سفید ارل گری ترکیب می‌کند.که طعم لذیذی را به شما می دهد. سرآشپز این شکلات ‌سازی دراصل یک معلم در فرانسه بوده که بعدها شغل شکلات‌ سازی را برای خود انتخاب کرد.

شکلات بن بن ات

شکلات منوفکتور

درفروشگاه شکلات منوفکتور می‌توانید بسیاری از انواع مختلف  شکلات‌های بی نظیر و برندهای معروف اتریشی را ببینید.در ویترین این فروشگاه سینی‌های پر از شکلات‌های وسوسه‌ آورو تازه به چشم می خورد.این فروشگاه در محله عیان نشین  وین به نام هیتزینگ واقع شده است.  

منوفکتور

شوکوو این د سیتی

در فروشگاه شوکوو این د سیتی بیش از 200 نوع از شکلات های  خارق‌العاده و خاص با طعم‌های مختلف وبسیار لذیذ را می‌توانید امتحان کنید. عصر‌ها این‌جا مملو از مشتری میباشد  چون  افراد می‌توانند به طور مختصری با طرز تهیه و آماده سازی  شکلات‌ آشنا شوند.

شوکوو این د سیتی

شکلات زوتر

شکلات زوتر یکی از بی نظیر ترین شکلات هایی هست که از ترکیب نارگیل و پنیر و ماهی یکی از عجیب ترین و بی نظیرین  شکلات های جهان را به نام خود ثبت کرده. شکلات‌های زوتر نه تنها طعم خوشمزه و زیبایی دارد بلکه ظاهربسته بندی آن بسیار شکیل و دیدنی هست.

زوترشکلات‌ سازشخصی بي‌همتا در صنعت شکلات سازی اتریش به حساب می آید.

زوتر

شکلات لینت

لینت

لینت شکلات محبوب سوئیسی ها می باشد که  به راحتی درهمه فروشگاه ها یافت می شود. این فروشگاه علاوه بر شکلات‌های کریسمس و عید پاک  انواع شکلات‌های توپی موتزارت با طعم‌های متفاوت و مغز داررا به عنوان یک سوغاتی شکیل برای شما دارد.شما میتوانید نوشیدنی‌های شکلاتی داغ و خنک در این فروشگاه نوش جان کنید.

موقعیت هتل

کشور: اتریش
شهر: شهر وین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک