فستیوال های اتریش

مهم ترین فستیوال های اتریش

شرح

فستیوال های اتریش

مهم ترین فستیوال های اتریش ، اتریش معروف به پایتخت موسیقی دنیاست. هرساله فستیوال‌های مختلفی در سراسراین کشوربرگزارمی شود. درسفربه اتریش پیشنهاد می شود از فستیوال های  موسیقی و رقص، رنگ و غذا دیدن کنید.

مردم در این کشور عمداتا به جشن گرفتن فستیوال‌های مختلف موسیقی نظیر فستیوال سالزبورگ اقدام می‌کنند. فستیوال‌های اتریش  بسیار مشهور بوده و از سراسر جهان گردشگرانی را به‌ این کشور می‌کشاند.

رنگ و غذا

فستیوال سا لزبورگ

فستیوال سالزبورگ یک جشنواره برجسته موسیقی و درام است که در سال 1920 تأسیس شده است. هرسال تابستان به مدت پنج هفته از اواخر ماه ژوئیه در شهر سالزبورگ برگزار می شود.این فستیوال  یکی از فستیوال های موسیقی بسیار مهم درکل اروپاست. این فستیوال به یاد وُلگانگ موتزارت برگزارمیگردد که در سالزبورگ به دنیا آمد.

فستیوال سا لزبورگ

فستیوال گلت اند فرکرت

فستیوال گلَت اند فرکرت یک جشنواره موسیقی قومی سنتی و موسیقی معاصر (موسیقی جهانی) است که در سال ۱۹۹۷ تأسیس گردیده.  و در شهر کرمز برگزار می شود و در مدت  برگزاری خود بین ماه‌های ژوئن تا جولای، از ۱۵ کنسرت های  مختلفی میزبانی می‌کند. این فستیوال یکی از مهمترین جشنواره های موسیقی جهان ونمایش های طنز و موزیکال دراروپای مرکزی می باشد.

فستیوال گلت اند فرکرت

فستیوال موسیقی گرافنگ

فستیوال موسیقی گرافنگ که پیشینه ای کوتاه دارد، از سال ۲۰۰۷ تا الان  به شهرت زیادی  رسیده است. این  فستیوال در منطقه  قلعه‌ ایی گرافِنِگ در فضایی زیبا و باز برگزار شده و شامل تنوع فراوانی در کنسرت‌های کوچک و چندنفره و تک‌ نوازی و موسیقی کلاسیک نظیر سمفونی‌ها اجرا می‌شود. زمان برگزاری این فستیوال از اواخر اوت تا اوایل سپتامبر برپا می شود.

فستیوال موسیقی گرافنگ

فستیوال جزیره دانوب

این فستیوال بی نظیر در جزیره سرسبزو زیبا دانوب وین از 23 تا 25 ماه ژوئن برگزار میشود. این جزیره در طول برگزای فستیوال پذیرای حدود 3 میلیون گردشگر و مسافر برای مهمانی و جشن و شادی می باشد. در این فستیوال نوازندگانی از سراسر جهان در سبک های متفاوت و مختلف به برگزاری کنسرت های گوناگون می‌پردازند.در طی برگزاری این فستیوال به وفور نوشیدنی و غذا یافت می شود.

فستیوال جزیره دانوب

فستیوال موسیقی پاپ در وین

فستیوال موسیقی پاپ که هرساله در ماه جولای در چهار روز در کلیسای کارلزپلاتزبرگزار می‌شود، همان‌طور که از نام این فستیوال مشخص است   اجرای کنسرت های آن که بر روی موسیقی پاپ تمرکز دارد.در این فستیوال حدود ۶۰۰۰۰ بیننده حضور بهم میرسانند.

فستیوال موسیقی پاپ در وین

موقعیت هتل

کشور: اتریش
شهر: شهر وین

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک