باغ وحش اوکلند

باغ وحش اوکلند

شرح

باغ وحش اوکلند

نیوزلند ، از جمله سرزمین های زیبا و بی نظیری است که برای سفر و ماجراجویی بهترین گزینه است. این جزیره پهناور بیش از هشتاد میلیون سال از سایر خشکی های زمین دور بوده است. برای دوستداران طبیعت ، نیوزلند می تواند بهترین گزینه برای طبیعت گردی و سفرهای ماجراجویانه باشد. این کشور با سواحل صخره ای و ناهوار و پارک های ملی زیبا گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

به هر نقطه از این کشور که بروید چشم اندازهایی تماشایی تری را پیدا خواهید کرد، که انگیزه ای می شوند تا سفرتان را طولانی تر کنید و به دیگر شهرهای آن هم سر بزنید. نیوزیلند، کشوری بسیار زیبا و کوهستانی به شمار می‌رود که طبیعت سرسبزی را درون خود جای داده است. اگر اهل طبیعت گردی باشید، می‌توانید به تماشای دیدنی های نیوزیلند همچون باغ وحش اوکلند و پارک آلبرت بروید که جذابیت‌های بسیاری دارد.

شهری ساحلی که با وجود قایق‌های کوچک و بزرگ، به سرزمین بادبان‌ها معروف است و گردشگران تور نیوزیلند می‌توانند با قدم زدن در میان سواحل زیبایش، خاطره‌ای ماندگار را از یک روز تماشایی برای خود رقم بزنند.

ویژگی های منحصر به فرد باغ وحش اوکلند

اگر می‌خواهید به شهر زیبای اوکلند سفر کنید پیشنهاد می‌کنیم برای تجربه لحظاتی هیجان‌انگیز سری به باغ وحش اوکلند بزنید که مساحتی 16.35 هکتار دارد. باغ وحش اوکلند با 40 هکتار مساحت، حیوانات خود را در زیستگاهی طبیعی نگهداری می‌دارد. 660 حیوان در این باغ وحش نگهداری می‌شوند و در سال 2012، یک بیمارستان دامپزشکی 1600 متری در آن افتتاح شد. در بازدید از باغ وحش اوکلند که در کنار پارک وسترن اسپرینگز واقع شده است، می‌توانید گونه‌ای از حیواناتی کمیاب را ببینید.

این باغ از سوی جامعه جانورشناسی اوکلند و شهرداری حمایت می‌شود و از سال 1922 میلادی گردشگران بسیاری را در قالب تور نیوزیلند به خود جذب کرده است. در حال حاضر بیش از 875 موجود از 138 گونه جانوری و گیاهی در این باغ وحش زندگی می‌کنند. دسته‌بندی بخش‌های مختلف باغ وحش بر اساس محل زادگاه، تاکسونومی یا بیوم گونه‌های جانوری و گیاهی صورت می‌ گیرد.

علاوه بر آن مسئولین این باغ وحش درس هایی را برای آشنا شدن با گونه های گیاهی و جانوری فراهم آورده است که برای کودکان بسیار آموزنده و جالب توجه است. هم اکنون در باغ وحش اوکلند، گونه‌های جانوری و گیاهی زندگی می‌کنند که به نوبه خود بازدید از هریک از آن‌ها می‌تواند یک روز خوب را برایتان رقم بزند. گردشگران تور نیوزیلند در کنار تماشایِ حیوانات کم‌نظیر به گشت و گذار در میان طبیعت اطراف باغ می‌پردازند و از چشم‌انداز اطرافش لذت می‌برند. همچنین برای رفع خستگی و استراحتی کوتاه راهی رستوران‌های باغ وحش اوکلند شوید و از غذاهای خوش‌طعم این منطقه نوش جان کنید.  

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک