آتلانتیس ایبیزا

منطقه آتلانتیس ایبیزا

شرح

آشنایی با منطقه آتلانتیس ایبیزا

منطقه آتلانتیس ایبیزا معادن سنگی است که قدمت آن به دوران ققنوس باز می گردد . این مکان مسحور و جادویی در مقابل جزیره صخره ای Es Vedrà است و با یک منظره خیره کننده احاطه شده است. بخشی از جذابیت های آتلانتیس در دخالت دست انسان و طبیعت نهفته است. در کنار گودبرداری از معادن ، در آتلانتیس مجسمه های حک شده در آرنا را می یابید . گفته می شود که این سنگ برای ساخت دیواره ها و فونداسیون شهر قدیمی ایبیزا استخراج شده است. بریدگی های موجود در این سنگ دیواره های نامتقارن دیوانه و شکاف های عمیق را به وجود می آورد که هنگام پر شدن از آب دریا ، به استخرهای طبیعی تبدیل می شوند .

تاریخ منطقه آتلانتیس

نام اصلی این گنجینه پنهان Sa Pedrera است اما در دهه 50 و 60 توسط هیپی ها با نام Atlantis تعمید یافت. آنها آتلانتیس را به مکانی عبادت و استراحت تبدیل کردند. باید از جادوی زیادی منطقه آتلانتیس شنیده باشید مسیره جادهی که  سمت راست به برج دزدان دریایی دیگری منتهی می شود که باید بازدید کند و سمت چپ به آتلانتیس منتهی می شود .

سنگ ماسه که قسمتی از سنگ های آن به دنبال شکل طبیعی بریده شد و توسط کانالهای طولانی به دریا کشیده شد .این اثر مجموعه ای از فضاهای خارق العاده ، توخالی ها و استخرهای طبیعی کوچکی که در این منطقه بوجود آورده شده،  که در اثر جمع شدن آب های شفاف و باران محیطی بی نظیر را در جهان ایجاد می کنند.

شاید به همین دلیل ، و به عنوان یک نتیجه از سنت های فنیقی ، که تضمین می کند الهه تانیت در اینجا به زمین نشست ، آتلانتیس مدتها پیش به مکان عبادت تبدیل شد. در دهه 1960 ، بسیاری از هیپی ها در غارهای طبیعی خود سکونت داشتند و آتلانتیس را به مکانی جادویی تبدیل کردند که در آنجا مراسم تطهیر خود را جشن می گرفتند

ویژگی های خاص منطقه آتلانتیس

قرن ها پیش صخره از اینجا به صورت گودبرداری استفاده شده و در ساخت برج های ساعت ، خانه ها و دیوارهای ارگ ایبیزا استفاده می شده است . امروز تعداد زیادی از سازندهای سنگی جالب و غیرمعمول را در اینجا کشف خواهید کرد . در نهایت آتلانتیس مکانی دیدنی و زیبایی که در هیچ کجای دیگر در ایبیزا پیدا نخواهید کرد . یک سری افسانه ها ی دیگر وجود دارند که ظهور این منطقه را که در مجاورت دریا واقع شده است ، احاطه کرده اند .

هرچه سعی می کنم آن را توصیف کنم و حتی زیبا ترین عکس ها را ببینم ، هیچ چیز واقعاً با احساسی که با بودن در آنجا به دست نمی آورید ، مقایسه نمی شود . قدم زدن در منظره سورئال مانند یک اثر هنری تعاملی و گسترده است که هنگام دور شدن از آن ، کشف می کنید .

موقعیت هتل

کشور: اسپانیا
شهر: ایبیزا

دیدنی‌های نزدیک