قلعه اتسکوف اودنس

قلعه اتسکوف اودنس

شرح

قلعه اتسکوف اودنس ، در نزدیکی Kværndrup ، در جنوب جزیره Funen ، دانمارک واقع شده است . این قلعه بهترین قلعه آب حفظ شده رنسانس در اروپا است . این قلعه بر روی شمع های بلوط ساخته شده و در یک دریاچه کوچک با حداکثر عمق 5 متر (16 فوت) واقع شده است. در ابتدا ، تنها دسترسی با استفاده از محدوده عقب بود .

تاریخچه قلعه اتسکوف اودنس

قلعه اتسکوف با رانندگی کمتر از 30 دقیقه از اودنس ، افسانه قلعه اتسکوف ، بهترین قلعه مات محافظت شده در اروپا است . ساختار فعلی توسط فرندس بروکونهاوس ساخته شده و در سال 1554 به پایان رسید .

اگرچه این صحنه در حال حاضر آرام است ، این ساختمان برجسته رنسانس به عنوان یک ساختار دفاعی در زمان ناآرامی های سیاسی و مذهبی آغاز شد . برای محافظت از آن در مقابل حمله ، در وسط یک دریاچه و دیوارهایی به اندازه کافی ضخیم قرار داشت که بتواند راه پله ها را محصور کند و چاهی برای تأمین آب در صورت محاصره باشد .

در طول قرن ها ، این قلعه بارها دست تغییر کرده و بعدها به یک مزرعه نمونه تبدیل شد. موزه اتومبیل سازی کهنه کار در سال 1967 در اینجا افتتاح شد و سایر جاذبه های گردشگری شامل پیاده روی و تورهای Segway است . تالار ضیافت با شکوه است و تنظیم این قلعه زیبا خیره کننده است .

معماری قلعه اتسکوف

این قلعه از دو ساختمان بلند تشکیل شده است که به وسیله یک دیوار دو ضخیم متصل شده است و به مدافعان اجازه می دهد یک خانه را رها کنند و از دیگر خانه به جنگ ادامه دهند . دیواره دوتایی بیش از یک متر ضخامت دارد و دارای راه پله های مخفی و چاهی است. مدافعان توانستند از دو برج گوشه ای دور به پاهای دشمن حمله کنند .

سایر دفاعهای قرون وسطایی شامل بندرهای توپخانه ، سوراخهای پوسته پوسته و شکافهای پیکان است. آجرهای تشکیل دهنده قلعه از نوع قرون وسطایی بزرگ است که گاهی اوقات “آجر راهبان” نیز نامیده می شود. برج های مخروطی در یک سری پنل های جداگانه ساخته می شوند .
این معماری شامل پنجره های افسرده و گرد قوس دار ، طاق های خالی گرد و طاق داخل شکاف ها ، و یک دوره دو رشته ای بین انبار بالا و طبقه همکف است. این سازه حاوی برخی از طرح های اولیه لوله کشی داخلی است که برای اولین بار در اروپا با شفت های عمودی برای زباله استفاده می شود . دیواره دو ضخیم ضخیم همچنین حاوی چاهی آب است که از آشپزخانه خادمین خانه شرقی به آن دسترسی پیدا می کند. تعدادی از اتاق های بزرگ دارای پرتوهای موازی عظیم با برخی از حک شده های انتهایی هستند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک