دریاچه مصنوعی آناپجی کره جنوبی

دریاچه مصنوعی آناپجی کره جنوبی

شرح

آشنایی با دریاچه مصنوعی آناپجی کره جنوبی

نام دریاچه،  آناپجی (Anapji ) به معنی غاز و اردک است. دریاچه مصنوعی آناپجی کره جنوبی در دهه 600 ، حدود 1500 سال پیش توسط پادشاه مونمو سی امین پادشاه سیلا ساخته شده است . یکی از اصول طراحی در آن زمان ، “یک آب ، سه کوه” بود ، و این به وضوح در محل قرارگیری سه جزیره در محدوده حوضچه پهن تر دیده می شود. این مکان بسیار مهمی است که زوج ها می توانند از قبل از عروسی عکس بگیرند ، به خصوص از ژوئن تا اوایل آگوست که به نظر می رسد شکوفه های با شکوه نیلوفر آبی افق این حوضچه کوچک را پر می کنند. در گذشته ، این باغ لذت بخش برای بزرگداشت اتحاد شبه جزیره کره تحت سیلا بود. کاخ شرقی (دونگونگ) اینجا بود.

تاریخ بازسازی دریاچه مصنوعی آناپجی

ویرانی های زمان و جنگ به هیچ وجه با حوض آناپجی ، مهربان نبود ، و حوضچه حوضچه در اواخر هزاره اول فرو ریخت. دولت کره فقط در سال 1974 اقداماتی را برای بازگرداندن این حوضچه به جلال پیشین خود انجام داد. ساختمانها در سال 1935 به آتش کشیده شدند و بسیاری از یادگارها به خودی خود در حوضچه خاتمه یافتند ، تا زمانی که در سال 1974 برای ترمیم ، آب تخلیه شد ، تا گنجینه ای واقعی از آثار شیلا را کشف کند که اکنون در حال نمایش هستند. هزاران یادگار به خوبی حفظ شده از جمله اشیاء چوبی ، یک قالب استفاده شده در بازی های آشامیدنی ، قیچی و یک تخته سلطنتی پیدا شد. شما می توانید آنها را در موزه ملی جیونگجو ببینید. چندین غرفه بازسازی شده به مکانهای نمایشگاهی نمایش داده شده اند که اشیاء مرتبط با معبد و حوضچه را نمایش می دهند.

معماری دریاچه آناپجی

سه عمارت در سه جزیره مصنوعی در اطراف این دریاچه قرار دارد و گل‌های نیلوفر آبی سطح آن را پوشانده‌اند. نورپردازی فوق‌العاده‌ی این مکان که بعد از غروب خورشید فضا را روشن می‌کند، منظره‌ای چشم‌نواز و جادویی به‌وجود می‌آورد. این مکان در طول روز بسیار عالی به نظر می رسد ، و در شب کاملاً تماشایی است. تعداد گردشگران زیادی در طول سال از این دریاچه زیبا و بکر دیدن میکنند. ازدحام جمعیت لذت بردن در مکان ها را دشوار میکند ، اما معماری و زیبایی موجود در اینجا شگفت آور است. اگر زمان کافی را کسب کردید ، حتماً توصیه می کنیم یک شب وارد برکه آناپجی کره جنوبی شوید ، تا ببینید که چه سر و صدایی دارد و این استخر شگفت انگیز را برای خودتان تجربه  کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک