گالری هنر در بهشت پاتایا

گالری هنر در بهشت پاتایا

شرح

گالری هنر در بهشت پاتایا

یکی از جاذبه های دیدنی پاتایا موزه ای است که در آن صدها نقاشی سه بعدی یا D3 کشیده شده است و گردشگران زیادی را همواره به سوی تایلند میکشاند. گالری هنر در بهشت پاتایا یک گالری هنری جذاب و سرگرم کننده و بسیار جالب است که فاصله بین هنر و تماشاگر را با نقاشی های سه بعدی خیلی کم کرده است و به ‌وسیله خنده و شوخی تعامل خوبی بین این دو ایجاد کرده که برای مسافران تور پاتایا تفریح بامزه ای می باشد . هنرمندان این آثار ، با استفاده از هنر زیرکانه خود از سایه‌ ها و حاشیه‌ ها ، نقاشی ‌های حیرت‌ آور خود را بطوری روی دیوار کشیده‌ اند که باعث بوجود آمدن خطای دید شما میشود .

موضوعات گالری هنر در بهشت

موزه به دو عنصر که هنر و آموزش و پرورش است، اشاره می کند. هنر در بهشت ​​شامل 9 موضوع می شود. در ابتدا، یک اتاق آکواریوم است که یک فرد را قرار گرفته در یک آکواریوم واقعی نشان میدهد. دوم، یک اتاق سافاری پر از حیوانات مختلف است. سوم، یک اتاق هنری کلاسی، دارای یک عنصر آموزشی است. علاوه بر این، اتاق Ayutaya است که محبوب ترین اتاق است. اتاق تایلندی، اتاق مصر، اتاق سورئالیسم و ​​اتاق دایناسور که بچه های نوجوان تر محبوبشان است، از دیگر اتاق های این موزه جذاب است. این 8 بخش را می توان به عنوان نقاشی طبقه بندی کرد. اخیرا یک بخش جدید که شامل هنرهای مجسمه سازی است، به موزه اضافه شده است. فرهنگ تایلند با مینیاتورهایی به نام دیوراما نمایش داده شده است.

آثار گالری هنر در بهشت پاتایا

این گالری هنری بیش از صد اثر منحصر بفرد در ده موضوع مختلف مانند حیوانات وحشی ، طبیعت و تمدن ما قبل تاریخ را در خود جای داده است . همچنین از برخی از آثار هنری کلاسیک کپی شده در اینجا می بینیند و عکس های بامزه ای در سفر تور تایلند خود بگیرید و شما در اینجا با دیدن اضافه شدن یک مداد به نقاشی مونالیزا به نحوی که به نظر شما مسافران میرسد که انگار شما همان لئورنادو داوینچی هستید که در حال کشیدن این نقاشی معروف هستید . گالری هنر در بهشت پاتایا یک نسخه مفرح و تر و تازه از یک گالری هنری است که در آن فاصله بین اثر هنری و تماشاگر از بین رفته است. گشتن کل گالری حدود 2 ساعت زمان می‌برد، البته بسته به این که چه قدر بخواهید با نقاشی‌ها تعامل داشته باشید این زمان می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد.

جاذبه های تور پاتایا

در تور پاتایا جاذبه‌ای این چنینی را در هیچ کجای شهر پیدا نخواهید کرد چرا که در این مجموعه به همه چیز خوب فکر شده است، کارها به شکلی حرفه‌ای اجرا شده‌اند و جایی است که تمام اعضای خانواده می‌توانند در هر هوایی از آن لذت ببرند. بدون شک یکی از جذابترین موزه های جهان، موزه هنر در بهشت پاتایا است. اگر به آثار و نگاره های سه بعدی علاقه دارید به پاتایا سفر کنید و از گالری  هنر در بهشت که با اسم هنر در پارادیس،پاتایا هم معروف است دیدن کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط