پارک آبی آکواپولیس وارنا

پارک آبی آکواپولیس وارنا

شرح

پارک آبی آکواپولیس وارنا در قطعه زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربعی بنا شده است . همین خاطر می توانیم گفت که این پارک آبی واقعا بزرگ یکی از جاذبه های تفریحی جالب و بسیار مهیج در این شهر ساحلی است .

ظرفیت این پارک روزانه در حدود ۳ هزار نفر میباشد . البته در آکوا پلیس انواع و اقسام وسایل تفریحی و بازی های آبی که کاملا با استاندارهای بین المللی ساخته شده باشند ، قرار داده شده است .

جاذبه های گردشگری پارک آبی آکواپولیس وارنا

نکته ی مثبتی که باعث جذابیت بیشتر گردشگران این مجموعه ی تفریحی بزرگ شده است . این پارک در قسمت شمال غربی کنار ساحل معروف وارنا گلدن سندز واقع گردیده است و این خود یکی از عوامل جذابیت این مجموعه ی آبی است .

اگر به پارک گلدن سندز رفتید در کنار بازدید از غار و طبیعت اطراف آن ، می توانید سری به پارک آبی آکواپولیس این شهر نیز بزنید . برای رفت و برگشت ازهتل به این پارک میتوانید از شاتل های رایگانی که در این مسیر هستند استفاده نمایید . چند ایستگاه شاتل های در خیابان اصلی گلدن سندزنیز وجود دارد .

این پارک زیباترین پارک آبی در اروپای شرقی بشمار میرود . تفریحات آبی فوق العاده ای در این مجموعه می توان تجربه کرد . به ویژه اگر همراه با خانواده و کودکانتان به وارنا سفر کرده اید گزینه خوبی برای آنها خواهد بود . هزینه بلیط  ورودیه به پارک آبی ۳۵ لوا به ازاء ی هرنفر بزرگسال میباشد .

یکی از علل تفاوت های این پارک آبی با دیگر پارک ها این است که تعداد ۳ هزار نفری که ظرفیت گنجایش آن اعلام شده ، می توانند در یک زمان و در کنارهم در پارک آبی آکوا پلیس وارنا حضور داشته باشند و به تفریح در آن بپردازند .

وسایل تفریحی پارک آبی

در این پارک آبی شما شاهد انواع سرسره های آبی ، چشمه ها و آبشارهای مصنوعی ، ساختمان های مخروبه که به سبک بناهای قدیمی و باستانی طراحی و ساخته شده اند خواهید شد . از جمله ی امکانات تفریحی این مجموعه ی تفریحی انواع استخرها با عمق های مختلف ، قلعه های تاریخی مصنوعی ، جکوزی و سونا ، تپه های مصنوعی مخصوص صخره نوری را میتوان نامبرد .

مراجعه کنند به این باشگاه آدرنالین منحصر به فرد و خاص میتوانند هر روزه از ساعت ۴ عصر تا ۸ شب یعنی حتی پس از تعطیلی پارک ، از امکانات آن استفاده نماید .

همچنین توجه داشته باشید پارک آبی آکوا پلیس وارنا دارای دریاچه ی مصنوعی ، آبشار ، بوفه ی خوراکی ، خوشمزه فروشی به نام آلکازار با خوراکی های خوشمزه و خاص ، کافه ، رستوران، یک سالن تئاتر و امکانات دیگر که برای رفاه حال مراجعین موجود است .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک