پارک آبی باتومی

شرح

پارک آبی باتومی

پارک آبی باتومی یکی از جاذبه های شهر زیبای باتومی در کشور زیبا و آسیایی گرجستان است. این پارک در 3 کیلومتری مرکز شهر و در فاصله 30 کیلومتری از دریا قرار گرفته است یکی دیگر از مکانهای دیدنی و تفریحی شهر باتومی می باشد که در آن انواع سرسره های و استخر های برای بازی و سرگرمی وجود دارد.

تاریخچه پارک آبی

این پارک در سال 2013 در کنار ساحل گرجستان ساخته و افتتاح شد و مراسم افتتاحیه در شب جمعه و به همراه یک نمایش باشکوه و با حضور فرماندار منطقه انجام گرفت که به محلی مناسب جهت تفریح و بازی کودکان و بزرگسالان تبدیل شده و تمامی امکانات در این پارک آبی برای کودکان تدارک دیده شده است.

امکانات پارک آبی باتومی

از جمله امکانات پارک آبی می توان به وجود دو استخر بزرگسال و دو استخر کودک اشاره کرد. همچنین این استخر دارای سرسره های متعدد با طول و شکل های متفاوت برای کودکان و بزرگسالان می باشد که استفاده از آن ها می تواند برای همه گردشگران هیجان انگیز باشد.

این پارک هر روزه در ساعت 10 صبح فعالیت خود را آغاز می کند و میزبان جمعیت عظیمی از گردشگران سراسر دنیا است. این پارک دارای تمامی امکانات استاندارد در قسمت استخر و سرسره های خود می باشد که گردشگران می توانند بدون نگرانی از آسیب های احتمالی در این محل به تفریح و شنا بپردازند.

وجود غریق نجات ها در کنار سر سره ها و استخر ها و نظارت به قسمت کودکان می تواند یک روز تفریحی توام با آرامش و راحتی خیال را برای گردشگران فراهم نماید. پارک آبی باتومی بخشی از پارک بزرگی با مساحت 1.5 هکتار می باشد که حتی از استخر ها و سرسره های آن در طول شب و با وجود دمای پایین هوا نیز استفاده می شود.

نکات مهم:

  • برای رسیدن به این پارک آبی باتومی وسایل نقلیه‌ی عمومی وجود دارد.
  • می‌توانید تا ساعت ۸ در پارک بمانید و لذت ببرید و قیمت آن هم چندان گران نیست.
  • بگذارید با شما صادق باشیم و بگوییم که شاید دستشویی‌ها و اتاق تعویض لباس این مجموعه کمی نامرتب باشد اما باز هم می‌ارزد که کودکان خود را به یک گشت‌وگذار مفرح ببرید.
  • خود پارک آبی بسیار بزرگ است و جاذبه‌های بیشماری دارد و طراحی برخی از فضاهای داخلی آن بسیار جالب است.
  • حتما به بازی آبی قلعه‌ی قدیمی آن سر بزنید و لذت ببرید.
  • آب بخش‌های مختلف این پارک هم بسیار تمیز است.
  • داخل پارک آبی باتومی کافه‌هایی وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها اسنک بخورید و کمی از گرسنگی‌تان کم کنید.
  • مهم‌تر از همه آن است که پارک آبی باتومی خیلی شلوغ نیست و می‌توانید با خیال راحت در آن به گشت‌وگذار مشغول شوید.

موقعیت هتل

کشور: گرجستان
شهر: باتومی

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک