پیست اسکی سنت آنتون

پیست اسکی سنت آنتون

شرح

آشنایی با پیست اسکی سنت آنتون

سنت آنتون ام آرلبرگ که معمولاً از آن با عنوان سنت آنتون یاد می شود ، یک روستا و پیست اسکی در ایالت اتریش تیرول است. در آلپ های تیرولان قرار دارد و دارای مسیرهای هوایی و صندلی های صندلی تا 2.811 متر است و دارای افت عمودی 1،507 متر است. همچنین یک تفریحگاه تابستانی محبوب در بین کوهنوردان ، پیاده روها و کوهنوردان است.اسکی دارای سابقه طولانی در سنت آنتون است: مربیان اسکی از این منطقه در دهه 1930 به ایالات متحده مهاجرت کردند و به محبوبیت این ورزش کمک کردند. سنت آنتون در سال 2001 میزبان مسابقات جهانی اسکی آلپ در سال 2001 بود. سنت آنتون از نظر اسکی در دسترس و سرگرمی های اسکی après در اغلب موارد به عنوان یکی از بهترین استراحتگاه های اسکی جهان معرفی می شود.

موقعیت مکانی پیست سنت آنتون

سنت آنتون در رودخانه روزانا قرار دارد و در خط اصلی ریلی شرق – غرب بین اتریش و سوئیس قرار دارد. فرودگاه های بسیاری وجود دارند که از طریق قطار و ماشین با سنت آنتون سرو می کنند که شامل مونیخ ، زوریخ ، اینسبروک و فردریششافن است. مرکز یک منطقه عابر پیاده است.سنت آنتون بخشی از منطقه آرلبرگ از استراحتگاه های اسکی است .منطقه ای که شامل 94 کابل و آسانسور اسکی ، 340 کیلومتر پیست های مرتب شده و 200 کیلومترمسیرهای برفی عمیق است ، همه این موارد هستند که تحت یک آسانسور پوشانده شده است.

در لبه غربی روستا “Galzigbahn” قرار دارد که با یک گوندولا Funitel جایگزین شده است. گوندولا جدید شامل اولین بار “چرخ فریس” است: این امکان را به مسافران می دهد تا در سطح زمین بر روی گوندولا سوار شوند ، سپس گوندولا را به سمت کابل های اصلی با سرعت بالا بچرخانند. Funitel به دامنه های Galzig می رسد و به قله های شیندلر و Valluga متصل می شود. در حاشیه شرقی شهر ، Nassereinbahn با اتصال به قله Kapall به منطقه Nasserein می رود. قله های Kapall ، Valluga و Schindler نزدیک به 1500 متر اسکی عمودی برای اسکی بازان فراهم می کنند. کافه های آپریس-اسکی شیب دار را می توان در دنباله Steissbachtal درست بالاتر از سنت آنتون یافت.

انواع مسیرهای پیست اسکی سنت آنتون

دامادها در تمامي مناطق سرو مي شوند. 43٪ برای مبتدیان ، 41٪ برای اسکی بازهای متوسط و 16٪ برای پیشرفته تر هستند. همچنین در این منطقه 200 کیلومتر برف عمیق وجود دارد.همچنین تعداد زیادی مسیر خارج از پیست در این منطقه وجود دارد که کارشناسان می توانند با کمک یک راهنما اکتشاف کنند.سایر مناطق اسکی ، سنت کریستوف ، همسایه ای است که در قرن چهاردهم چوپان هاینریش Findelkind یک مسافرخانه به عنوان سرپناهی برای مسافرانی که از گذرگاه آرببرگ به استان وورارلبرگ ، استانبول ، لچ ، زورس ، وارت-شروکن و Klösterle / Sonnenkopf ساخته شده اند ، بنا کردند.

استراحتگاههای اطراف پیست سنت آنتون

سنت آنتون و دهکده ها ، استراحتگاه های اطراف توسط شبکه ای از مسیرهای اتوبوس سرو می شوند. در خود شهر ، دو قطب وجود دارد. معروف به “ترمینال اوست” و “غرب ترمینال”. “ترمینال اوست” به گوندولا های Nassereinbahn Gondola و “West Terminal” به گوندولا گالزگبان ، رندبله و همچنین ایستگاه راه آهن شهر دسترسی می دهد. مسیری با خدمات مکرر و کلی در طول سال بین سنت آنتون و لندک وجود دارد که دومی شهری است که در ورودی دره اصلی Stanzertal وهمانطور که در منطقه محلی شناخته شده است واقع شده است. خدمات مکرر اتوبوس رایگان نیز بین قسمتهای مختلف شهر سنت آنتون و همچنین از پتنهو ، شننان و فلیرش انجام می شود.

منبع : ویکی پدیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک