جاذبه های گردشگری آنتالیا

برترین جاذبه های گردشگری آنتالیا

شرح

بهترین تفریحات و جاهای دیدنی آنتالیا

برترین جاذبه های آنتالیا | آنتالیا به عنوان  مهمترین مقصد گردشگری ترکیه و به خاطر داشتن ساحل وسیع و گسترده ، مسافران زیادی برای تفریح ، استراحت ، آرامش و آفتاب گرفتن به این شهر سفر می کنند . به دلیل وجود جاذبه ها و تفریحات فراوانی که در آنتالیا وجود دارد ، مسافران با هر سلیقه و نظری که دارند می توانند در این شهر تفریحات جذابی داشته باشند . اگر تصمیم دارید به این شهر ساحلی و زیبا سفر کنید با ما همراه باشید تا با تفریحات آنتالیا آشنا شوید .

آنتالیا

شهر سیده | Side

شهر بندری سیده در کنار سواحل مدیترانه قرار دارد . این مکان جزو مکان های قدیمی و سنتی آنتالیا می باشد که در رده ی جاذبه های آنتالیا محسوب می شود . سیده به معنای درخت انار می باشد . مهمترین جاذبه ای که در سیده وجود دارد تالار آتنا است . همچنین جاذبه های دیگری که به جذابیت این شهر اضافه کرده ، می توان اشاره کرد به : تئاتر سیده، ساحل شرقی، موزه ی سیده، شهر سلوکیا، مجموعه ی استیت آگورا، شهر سلگ، آبشار ماناوگات، غارهای دودنسیک .

شهر سیده آنتالیا

آبشارهای ماناوگات | Manavgat Waterfall

یکی از جذاب ترین جاذبه های آنتالیا آبشار ماناوگات می باشد که از کوه های طرس جاری می شود و به دریای مدیترانه می ریزد . قدمت این آبشار به قبل از میلاد مسیح بر می گردد و اطراف آن رستوران و باغ های زیبایی وجود دارد .

آبشار آنتالیا

پلاژ و سواحل آنتالیا | Beaches in Antalya

به دلیل وجود سواحل زیبا و دیدنی مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند . عمق دریا در آب های آنتالیا بسیار زیاد است و اگر قصد شنا در دریا را دارید باید بسیار مواظب باشید . در ساحل تکیراوا، قاش، کوملوجا، فینیکه پلاژهای  زیبا و زیادی برای گردشگران وجود دارد . در ادامه به چند ساحل زیبا و پر گردشگر می پردازیم :

سواحل آنتالیا

ساحل کنییالتی | Konyaaltı

در بین کوه های بیدگل رالی و صخره ها ساحل معروفی قرار دارد به نام ساحل کنییالتی . کوهای بلندی که در اطراف ساحل وجود دارد که بر زیبایی سواحل اضافه کرده است . کافه رستوران های زیادی نیز در اطراف ساحل قرار دارد .

ساحل فاسلیس | Phaselis

ساحل زیبای فاسلیس با آب های فیروزه ای که جزو ساحل های زیبای آنتالیا می باشد . شمال منطقه ی الیمپسن ، در زمان رومیان و یونانیان این ساحل قرار دارد .

ساحل بلک | Black Beach

ساحل بلک یکی از زیباترین و لوکس ترین ساحل های آنتالیا می باشد که امکاناتی که در این ساحل وجود دارد به لوکس بودن آن اضافه کرده است . آب زلال ، شفاف و امکانات تفریحی و ورزشی که در ساحل وجود دارد ، مسافران زیادی به این ساحل می آیند و بسیار پر طرفدار است .

ساحل بلک آنتالیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط