مراکز خرید آنتالیا

معروفترین مراکز خرید آنتالیا

شرح

مرکز خرید میگروس آنتالیا

یکی از پر بازدیدترین و جذابیت های که گردش به آنتالیا را بیشتر میکند ، مرکز خرید میگروس و تنوع آن است که در فصل بهار توریستی های زیادی را مجذوب کشود ترکیه میکند . برای معرفی و آشنایی بهتر در مراکز خرید آنتالیا میگروس نام دارد که فروشگاهای زنجیره ایی پر از نمایندگی های برندهای مختلف که احتیاج خیلی از آدمها میشود . ایلیاگشت سعی دارد در ادامه مطالب مرکز خرید میگروس معرفی کند پس همراه باشید .

معرفی مرکز خرید آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

یکی از شناخته ترین مرکز خرید آنتالیا تراسیتی نام دارد ، مجتمعی که مورد پسند ایرانیان و لوکس و کالاهای مدرن و به روز به فروش میرسد . خوبیه این تراسیتی از لحاظ لوکیشن درمرکز خرید واقع شده و به ایستگاه اتوبوس دسترسی راحتی دارد . در حال حاضر به تعداد 147 فروشگاه در این مجموعه فعالیت میکند که تقاضای مراجعه کنندگان را دو چندان میکند و با فروش زیور آلات و عینک و … هیچکس دست خالی بر نمیگردد .

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا

جالبه بدانید این مرکز خرید مارک در آنتالیا بیشتر برندهای جنس ترک خریداری میکنند و دلیل اصلیشم بخاطر مناطق هم بومیان همان شهر است . اگر بدنبال کالاهای مد روز هستین به دوستان خود پیشنهاد کنید چون به نسبت قیمتهای مناسبی که دارد . مراجعه کنندگان زیادی دارد و از همه بهتر پارکینگ با ظرفیت 3000 در اختیار وسیله داران نیز دارد .

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید آنتالیا مال

یکی دیگر از مراکز خرید تجاری که مال آف نام دارد در نزدیکای فرودگاه قرار دارد ، که خیلی گزینه خوبی برای گردشگرانی که برای سفر کاری به آنتالیا آمده باشد و تایم کمی را صرف خرید کردن دارند میتوانند از این فروشگاه بزرگ خرید کنند . در سال 2016 میلادی و به مساحت 131000 مترمربع ساخته و بزرگترین مراکز مدیترانه را به خود از آن خود کرده . تعداد فروشگاه های مال 130 واحد که با بهترین خدمات ارائه میشود . جستجوی کالاهای ال سی دی ، و ال سی وایکیکی .. و برترین شعبات در این مرکز خرید دیده میشود .

مرکز خرید آنتالیا مال

مرکز خرید اوزدیلک پارک آنتالیا

اوزدیلک پارک اخرین و بهترین مراکز خرید درآنتالیا که بخاطر وجود سینما و سالن بولینگ و اجناسی باکیفیت از مهمترین برندهای به طور مثال ( کوتون، ای فور… ) هستند و با خیال راحت میتوان خرید کرد . هرکس به آنتالیا که سفر میکند حتما به این مرکز خرید مراجعه کند

مرکز خرید اوزدیلک پارک آنتالیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط