مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا

شرح

معرفی مرکز خرید میگروس آنتالیا

آنتالیا ، این شهر با مرکز خرید میگروس آنتالیا و دنیای مدرن اش هر کسی را وسوسه به خرید می کند. در کشور ترکیه دارای مراکز خرید بسیاری برای ارئه خدمات به گردشگران و توریست هایی است که به این شهر توریستی و تاریخی سفر می کند. جالب است بدانید که لذت خرید در بهترین مراکز خرید آنتالیا تجربه ای تکرار نشدنی خواهد بود چرا که تفریح، خریدی متفاوت و رستوران های عالی همه و همه در یک جا جمع شده اند.

یکی از این مراکز خرید مهم در شهر آنتالیا مرکز تجاری میگروس می باشد که در تاریخ 6 ژوئن سال 2001 افتتاح شد و پس از آن با افزایش میزان مشتری ها و همچنین حضور شعبه هایی از برندهای مطرح دنیا در این مرکز خرید باعث شد که این مرکز خرید روز به روز در آنتالیا جایگاه بهتری پیدا کرده و به یکی از بهترین مراکز خرید این شهر توریستی تبدیل شود که در طول سال به ویژه در فواصل گرم که میزان سفرها به آنتالیا بیشتر می شود گردشگران بسیاری برای خرید های خود و تهیه کالای مورد نیاز خود به این مرکز خرید مراجعه کنند و امروزه اینگونه مراکز بخش مهمی از بازار ترکیه را شامل می شوند.

مساحت مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس دارای مساحتی در حدود 3200 متر مربع می‌باشد، در این مرکز 130 مغازه از برندهای مطرح دنیا با اجناس متنوع و به روز دنیا که همه دارای تضمین کیفیت در سطوح بین‌المللی می باشند، برای سلیقه های مختلف وجود دارد که این تنوع و کیفیت باعث می شود مشتری ها به راحتی بتوانند خرید خود را انجام دهد.

از جمله برندهای مطرح دنیا که در این مرکز خرید شعبه هایی را تأسیس کرده اند می توان به نمایندگی های: بوینر، زارا، مودو، ال سی وایکیکی و غیره اشاره کرد، علاوه این حضور این برندها در این مرکز خرید باعث شده که مردم شهرهای همسایه مانند شهر قونیه، اسپارتا و شهر بودور نیز به این مرکز مراجعه کنند و از مرکز خرید میگروس هر آنچه را که نیاز دارند خریداری کنند.

خدمات مرکز خرید میگروس

از دیگر خدمات مهمی که در این مرکز خرید ارائه می‌شود و در هر مرکز خرید مهم دیگری نیز باید وجود داشته باشد وجود یک پارکینگ با ظرفیت بالاست؛ این مرکز خرید دارای یک پارکینگ با ظرفیت 1300 وسیله نقلیه است.

از جمله بخش های دیگر این مرکز خرید می‌توان به هایپر مارکت ها در طبقه همکف اشاره کرد و همین طور وجود فست فود و رستوران هایی در این مرکز خرید با غذاخوری هایی که دارای منظره ای مقابل دریای مدیترانه است لذت یک روز خوب همراه با خرید کردن را برای مشتریان دوچندان می کند، بخشی دیگر از خدمات این مرکز خرید وجود سینماهایی با 8 سالن نمایش است که در طبقه اول واقع شده است؛ از جمله ممنوعیت هایی که در این مرکز خرید وجود دارد استعمال دخانیات است. این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 11 شب در نیمه ی اول یال و 10 شب در نیمه ی دوم سال فعالیت می کند. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک