فرودگاه آنتالیا

فرودگاه آنتالیا

شرح

معرفی فرودگاه آنتالیا

آشنایی با فرودگاه بین المللی آنتالیا به عنوان بهترین ایرلاین های اروپا در سال 2011 شناخته شده ، تاکنون تعداد زیادی مسافر سفری خاطره انگیز و با امنیتی بالا را تجربه کردند . در زمان تعطیلات نوروزی و تابستان پذیرای گردشگران در سراسر دنیا را دارد . شهر آنتالیا در طول سال با ظرفیت حدود 35 میلیون مسافر با پروازهای داخلی و خارجی در سه پایانه ترمینال 1 ، ترمینال 2 در حال استفاده میباشد . آنتالیا یکی از مکان های تاریخی و همچنین مسیر پرتردد برای گردشگران واقع شده است . خدماتی که شامل شهرآنتالیا میشود شامل : فری شاپ ، داروخانه ، ویلچر برای افراد سالمند ، سرویس بهداشتی عمومی ، پارکینگ و خدمات را در بر میگیرد . موارد مهم دیگری برای سفر به شهر آنتالیا را با ایلیاگشت همراه باشید .

نمای از فرودگاه آنتالیا

مسیرهای پرتردد و فعال ایرلاین آنتالیا

شرکت های زیادی مشغول به فعالیت هستند که شامل ایرلاین های ( بوراجت ، داغستان ایرلاینز ، اسکای ایرلاینز ، سان اکسپرس ) چرا که برای مقصد آنتالیا پرواز های غیر مستقیم از ایران انجام میشود و محدودیت های برای مسیرهای پرتردد ایجاد میشود که از جمله مسیرهایی ( مونیخ ، پاریس ، تفلیس ، وان ) از جمله  پروازی این فرودگاه می باشند . از نظر برخی تعداد مسافرها به آنتالیا لازم است تعدادی از پرواز ها بصورت فصلی و در زمان بخصوصی انجام شود که باید برای رزرو پروازها به آژانسهای مربوطه مراجعه کنید .

مسیر پرتردد ایرلاین آنتالیا

امکانات فرودگاه آنتالیا

خدمات شبانه روزی فرودگاه آنتالیا در هر سه ترمینال ورودی و خروجی انجام میشود . استفاده از اینترنت رایگان و همچنین رستوران های Via Pub و Via Cafe دسترسی دارند و همچنین پرسنل ها به چند زبان تسلط دارند که شامل : انگلیسی ، ترکی ، آلمانی و روسی میباشد و در فصل های شلوغ پاسخگوی مسافران هستند . لازم به ذکر است همچنین از دستگاه های خود پرداز و خدمات درمانی بطور 24 ساعته خدمات رسانی برای مسافران حاضر در فروگاه انجام میشود . گردشگران زیادی برای دلایل حوادث سیاسی از فرودگاه اسپارتا استفاده میکنند که با فاصله 140 کیلومتر از شهر آنتالیا انجام میشود .

امکانات فرودگاه آنتالیا

هتل نزدیک به فرودگاه

اقامت برای مسافرانی که برای چند ساعت در فرودگاه باید انتظار بکشند در فاصله 800 متری حدود 15 دقیقه در صورت نیاز به سرویس حمل و نقل هتلی ساخته شده با امکاناتی لوکس و مدرن در اختیارتان قرار میدهند . هتل های نزدیک به فرودگاه آنتالیا ( فارم هاوس ) و ( سون استارز ) پذیرای شما عزیزان می باشد . از بعضی از فروشگاهای و خدمات رفاهی نزدیک هتل برای خرید سوغاتی ، صنایع دستی و پوشاک میتوان استفاده کرد .

هتل نزدیک فرودگاه آنتالیا

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط