نرماندی فرانسه

جاذبه های گردشگری اونفلور نرماندی

شرح

جاذبه های گردشگری اونفلور نرماندی | در فرانسه شهر ساحلی در امتداد رود سن در منطقه ای به نام نرماندی وجود دارد که اونفلور نامیده می شودو با داشتن جاذبه های دیدنی فراوان یکی از مقاصد مهم گردشگری فرانسه می باشد . اگر علاقه زیاد به سازه های قرون وسطایی دارید این شهر اتنخاب مناسبی برای بازدید برای شما می تواند باشد.نرماندی در شمال فرانسه می باشد که بیش از 1000 سال قدمت  دارد و مملو از سازه های مسحور کننده می باشد.این شهر ساحلی تقریبا از قرن دوازدهم شروع به تجارت های دریایی به خصوص با  انگلیس شد و در زمان حمله دشمنان حتی رشد فعالیت های تجاری  خود را از دست نداد.اگر تا کنون تجربه سفر به این شهر نسبتا کوچک ساحلی نداشته اید پیشنهاد می کنیم حتما به عنوان یکی از مقاصد گردشگری خود آن را انتخاب کنید شهری کوچک با کوچه های سنگ فرشی و خانه های نیمه چوبی .

آبگیر قدیمی اونفلور

بندر شهر اونفلور در سال 1681 ساخته شد ور در هنگام ساخت این بندر به منظور گسترش  قسمتی از برج و بازوی شهر نیاز به تخریب داشت باز با این حال امروزه آبگیر اونفلور یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری نرماندی به شمار می آید خانه های بسیار قدیمی و با سقف های شیروانی که انعکاس آنها در آبگیر افتاده است و منظره ای زیبا را خلق نموده است .بسیاری از خانه های این منطقه در فهرست بناهای تاریخی قرار گرفته است . به لطف نقاشان امپرسیونیست قرن نوزدهم نقاشی های بسیاری از این منطقه کشیده شده است و باعث بیشتر مشهور شدن این شهر شده است.

آبگیر قدیمی اوفلور

کلیسای سنت کاترین

اگر به نرماندی سفر کردید بازدید از کلیسای سنت کاترین را حتما در لیست جاذبه های خود بگزارید این کلیسا در قرن پانزدهم جایگزین کلیسای سنگی این منطقه شد.کلیسای سنگی قبل از سنت کاترین  در طول جنگ صد ساله تقریبا از بین رفته بود .جالب است بدانید کلیسای سنت کاترین کاملا از چوب ساخته شده است و چوب های به کار رفته در این سازه کاملا از جنگل های  اصراف آن جمع آوری شده است. به گفته مردم بومی این شهر ایده ساخت این کلیسا الهام گرفته شده از یک قایق دو تکه چوبی واژگون می باشد که حکایت از دانش بالای کارگران اونفلور  در امر قایق و کشتی سازی می دهد.

کلیسای سنت کاترین

پل نرماندی

پل معروف نرماندی در سال 1995 ساخته شد و می توان از ویژگی های این پل به وصل شدن شهر اونفلور به لو آور  اشاره کرد که یکی از نماد ها و پیشرفت های دریا نوردی به شمار می رود و در کنار آن می توان به طول  و ارتفاع  این پل کابلی  اشاره کرد که با 215 متر ارتفاع  و 214 متر طول در زمان خود یکی از شاهکارهای  سازه در آن زمان می باشد . پل کابلی اونفلور بر روی رود سن بنا نهاده شده است . این سازه تشکیل شده از فلز و بتن  است و از دیگر ویژگی های  این پل می توان به دارا بودن چهار لاین برای عبور خودرو 2 لاین برای دوچرخه سواری و دو مسیر برای پیاده روی اشاره کرد ارتفاع زیاد این پل باعث شده است هیچ اختلالی در عبور و مرور کشتی های تفریحی و تجاری به وجود نیاید و عکس های این سازه زیبا بر روی کارت های پستال نمادی از شهر اونفلور نرماندی است .  

پل نرماندی

موزه اوژن بودین اونفلور

اوژن بودین نام یک نقاش مشهور فرانسوی می باشد و این نام بر روی یکی از مشهور ترین موزه های این شهر قرار گرفته است این موزه در اواخر قرن بیستم  توسط الکساندر دوبورگ  و اوژن بودین  ساخته شد در این موزه کلکسیون بزرگی از  آثار از نقاشان بزرگ نظیر بودین ، کوربت ، مونه ، دوبورگ  قرار گرفته است.غیر از نقاشی های زیبا شما در قسمت دیگری از موزه می توانید به آداب و رسوم مردم این منطقه بیشتر آشنا شوید قسمتی که مربوط به رسوم و لباس ها و دستمال سرها و لوازم منزل مردم نرماندی است.  

موزه اوژن بودین

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک