صومعه Andechs مونیخ

صومعه Andechs مونیخ

شرح

صومعه Andechs مونیخ

صومعه Andechs مونیخ ، یک مکان مشهور برای زیارت در تپه در آلمان است . که در حدود دو مایلی شرق امیرسی در باواریای جنوبی آلمان قرار دارد . Andechs یک شهر کوچک در بایرن آلمان است. این شهر عمدتاً به دلیل نزدیکی آندکی Andechs محبوب است.

از آنجا تقریباً 4 کیلومتر از طریق مناظر زیبا فاصله دارد ، یا می توانید با اتوبوس یا کابین سوار شوید. این درحدود 30 کیلومتری جنوب غربی مونیخ است . البته اگر قصد نوشیدن دارید رانندگی ممنوع میباشد، با حمل و نقل عمومی ، حدود 50 دقیقه، در جنوب غربی مونیخ میباشد .

سایت آن هنوز هم متعلق به Diessen و احتمالاً از مبدا رومی است. شهرت آن به عنوان مکان زیارتی به سال 955 بر می گردد ، هنگامی که یادگارهایی که سنت راسو ، یکی از حساب های دیسن ، از روم و مشرق زمین به صومعه که بعداً به نام گرافات آورد ، در اینجا منتقل شد تا آنها را نجات دهند .

موقعیت جغرافیایی

وقتی در مونیخ هستید Andechs Abbey در بالای کوه “مقدس” مشرف به ساحل شرقی دریاچه امبرسی در بایرن قرار دارد. (در جنوب غربی مونیخ واقع شده است.) می تواند به قرن های قبل از سنت بندیکت نگاه کند و بیش از 500 سال است که مقصد محبوب زائران بوده است.

جاذبه های صومعه


امروزه گردشگران از سراسر جهان زیارت خود را در این سایت انجام می دهند. آنها برای لذت بردن از غذاهای محلی و آبجو عالی در رستوران آن دیدن میکنند رستوران آبجوسازی Andechs Abbey ، یک جذابیت بندیکت را ارائه می دهد .

راهبان خیرخواه در سال 1455 یک کارخانه آبجوسازی ساختند تا به زائرانشان کمک کنند تا عطش خود را پس از صعود به اَبی فروکش دهند . تا به امروز ، کارخانه آبجو Andechs هنوز هم متعلق به راهبان است و اداره می شود ، و راهبان هایی را در دامنه کوه و حیاط ها در لباس خود خواهید دید .

موقعیت هتل

کشور: آلمان
شهر: مونیخ

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک