شهربازی فان تایم تهران

شهربازی فان تایم تهران

شرح

وقتی جریان زندگی به ریتمی ثابت و کند می‌رسد، آدم‌ها به دنبال راهی برای جبران این رخوت و روزمرگی می‌گردند. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توان برای چند ساعت خوش گذراند و یک هیجان واقعی را تجربه کرد، رفتن به شهربازی است. شهربازی‌ها با انواع وسایل‌ هیجان‌انگیز، متفاوت و جذاب، بهترین جایی هستند که می‌توانید یک تخلیه انرژی واقعی را تجربه کنید. در میان شهربازی‌های سرپوشیده تهران ، شهربازی فان تایم طرفداران زیادی دارد.

شهر بازی فان تایم ارگ تجاری تجریش یک شهربازی سرپوشیده در شمال تهران است که در آن انواع وسایل برقی تفریحی و شبیه سازی وجود دارد. در ‌ظاهر این شهربازی مخصوص بچه‌هاست ولی سرظهر خبری از آنها نیست، در عوض کسانی که 15 الی 20 سال پیش کودک بودند اینجا حضور دارند! این مرکز تفریحی جدیدترین و به‌روزترین وسایل بازی و سرگرمی شبیه‌ساز (ماشین، موتور، هواپیما) و سایر وسایل مخصوص این مراکز را دارد. وارد شدن به این شهربازی فان تایم به‌ صورت الکترونیکی است و بلیت کاغذی ندارد و استفاده از وسایل از طریق کارت شارژهای دائمی و موقتی ممکن است.

این شهربازی با وسعت 2000 متر مربع یکی از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده تهران محسوب می شود. امکانات و فضای فوق العاده این شهربازی هر کسی را به وجد میاورد و با استفاده از امن ترین و به روزترین تجهیزات شهربازی در کنار نوآوری اجرا شده در این شهر بازی به جرأت می توان این شهربازی را هم سطح بهترین شهربازی های اروپا و آمریکا دانست.

ویژگی های شهر بازی

شهربازی فان تایم مجتمع تجاری ارگ تجریش یکی از بروز ترین و مدرنترین شهربازی های سرپوشیده تهران است .فان‌تایم بعد از راه‌اندازی شعبه‌های خود در شهرهای ترکیه به ایران آمده و در مرکز تجاری ارگ تجریش، پالادیوم زعفرانیه و لاله پارک تبریز شعبه‌های خود را راه‌اندازی کرده است. در فان‌تایم ارگ 115 بازی دور هم جمع شده‌اند تا شما را هیجان‌زده کنند. شبیه این دورهمی هیجان‌انگیز را در هیچ‌جای ندیده‌اید. یکی از ویژگی‌های فان‌تایم ارگ تجریش طراحی منحصربفرد آن است. طراحی داخلی فان‌تایم ارگ تجریش را آقای ایمان مقصودی یکی از طراحان ایرانی بین‌المللی انجام داده است.

بازی های کودکان :فریزبی، ایرهاکی، بتمن، فایر بال، سیمیلاتور فراری، قطار کودکان، ماشین کوبنده، ساب وی سورفر، موتور کورسا، تمپل ران، ترانسفورمرز،ریسینگ استورم، رینی دیز و …
بازی های بزرگسالان :فریزبی، ماشین های کوبنده، شبیه ساز مسابقات فرمول یک فراری، مسابقات ایرهاکی یک نفر و دو نفره، مسابقات اتومبیل رانی، شبیه ساز هواپیمای جنگی، فوتبال دستی و….

 این شهربازی جدید و مجهز، مکان خوبی برای همه سنین به شمار می‌رود که یک روز خاطره‌انگیز را برای خود رقم بزنند. شهربازی فان تایم به دلیل قرار گرفتن در مجتمع تجاری پالادیوم، مکان مناسبی برای یک تفریح کامل است. فود کورت بزرگ مجتمع، کافه و رستوران‌های موجود در پالادیوم، فضای خوبی را برای ساعت‌های پس از تفریح و بازی در شهربازی فراهم می‌کند.

اگر بعد از یک بازی هیجان‌انگیز در شهربازی، نیاز به تجدید قوا و نوش جان کردن یک وعده غذای خوش طعم داشتید، می‌توانید انواع فست‌فودها و یا غذاهای سنتی ایرانی را سفارش دهید. این مجموعه تجاری، انواع امکانات رفاهی همچون نمازخانه، پارکینگ و سرویس بهداشتی را دارا است. این ویژگی‌ها باعث شده تا شهربازی فان تایم بسیار مورد توجه قرار بگیرد. برای رفتن به این شهربازی جذاب می‌توانید از ساعت 12 ظهر تا 23 شب در آنجا حضور پیدا کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک