تاریخ قلعه

قلعه آمبراس جاذبه معماری اتریش

شرح

تاریخ قلعه آمبراس

قلعه آمبراس جاذبه معماری اتریش .قلعه‌ی آمبراس بر روی تپه‌های اینسبروک درغرب اتریش واقع شده است.قلعه آمبراس علاوه بر اهمیت تاریخی ومعماری دارای  یک موزه  و یک گالری فوق العاده فاخر  می باشد. این قلعه در سال‌های ۱۵۶۳ تا ۱۵۹۵ محل اقامت فردیناند دوم، دوک بزرگ، بوده است .

قلعه آمبراس یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری اینسبروک می باشد.

قلعه آمبراس جاذبه معماری اتریش

ساختار کلی قلعه آمبراس

آمبراس یکی از فاخرترین موزه های جهان میباشد. این موزه بر اساس جدیدترین  معماری زمان رنسانس ساخته شده است . مؤسس این بنا فردیناند دوم می باشد. این موزه‌ شامل سه تالارعهد عتیق، تالار اکتشافات وهنر، تالارزره‌های جنگی در زیر زمین این ساختمان بنا گردیده.این قلعه شگفت انگیز با شیوه های معماری خاص زمان خود به کلکسیون ویژه تبدیل شده است.

ساختار کلی قلعه آمبراس

گالری نقاشی قلعه آمبراس

این قلعه‌ مرتفع  در نوع خود ‌تنها یک جاذبه‌ معماری نیست، بلکه بهشت هنر برای هنرمندان می باشد. گالری چهرهای هابسبورگ در این بنا درسه طبقه‌ واقع شده است. کهن ترین  بخش این قلعه، بخش بالایی آن و خانه‌ گالری چهره ها می باشد.

در این گالری نقاشی‌هایی از صورت  شخصیت‌های  معروف و مشهور جهان نظیر ناپلئون بناپارت، فردیناند اول،امپراطورماکسیمیلیان اول، چارلز پنجم نگهداری می‌شود.

گالری نقاشی

گنجینه‌ها در قلعه

گردشگران دربازدید از این مکان  قادر به تماشای بسیاری از گنجینه‌ها در قلعه خواهند بود. موزه‌ شیشه کلکسیونی از شیشه های قدیمی زمان رنسانس و باروک می باشد. تالار اسپانیایی، که یکی از  مجلل ترین تالارهای دوران رنسانس بوده است. حمام فیلیپین وِلزِر همسر فردیناند یکی دیگر از دیدنی های این قلعه محسوب می گردد.  

گنجینه‌ها در قلعه

موقعیت هتل