آلکازار شو پاتایا

آلکازار شو پاتایا

شرح

آلکازار شو پاتایا یکی از کلاب های پرطرفدار در شهر پاتایا است که مورد استقبال تعداد کثیری از گردشگران خارجی در تور تایلند و ایران قرار گرفته است و همچنین در شهر پاتایا چندین شو برگزار می شود که شو آلکازا یکی از پرطرفدارترین و معروفترین آنها شناخته می شود و به راستی هواداران بی شماری از سراسر دنیا دارد . جذابیت و زیبایی آلکازا شو هم مانند تیفانی برجسته ، پربیننده و پر طرفدار است به گونه ای که معروف است اگر به پاتایا می روید به قدری همه استقبال می کنند شما گردشگر تور پاتایا هم ترغیب می شوید که از این شو دیدن نمایید .

این هنرمندان با پوشیدن لباس های زیبا و فرم آرایش مخصوص خود شروع به هنرنمایی و رقص می کنند و با پخش موسیقی کشورهای مختلف مانند : ایران ، هند ، چین ، کره و روسیه و کشور های غربی می خوانند و می رقصند و مخاطبین و تمامی توریست ها را در سراسر دنیا به وجد می آورند .

آلکازار ، از جاذبه های پرطرفدار پاتایا

اجرا و ارائه هنر این بازیگران ، مخاطبان تور ترکیبی تایلند را دچار تحسین و شگفتی میکند و این شگفتی زمانی مخاطب را دچار شگفتی دو چندان می کند که پی به جنسیت دگرباش بودن آنها می برد و برایشان کاملا جذاب می باشد . آلکازار از آن دسته جاذبه های گردشگری تایلند در شهر پاتایا می ‏باشد که دیدن این شهر بدون دیدن آن سفر شما عزیزان را کامل نخواهد شد . این شو که توسط اجرا کننده‎ های بسیار زیبا و حرفه ای با دکورهای سنگین نورپردازی بی نقص و سیستم ‎های صوتی به روز در پاتایا روزی سه بار به نمایش گذاشته می شود مسافران و گردشگران تور تایلند چنان مبهوت رقص ‎های سنتی ملیت‎ های مختلف قرار می گیرند که گذر زمان را اصلا حس نمیکنند ، بطوریکه شما مسافران با دیدن این شو زیبا آن را با moulin rouge پاریس در یک تراز قرار می ‏دهند .

کلاب  آلکازار ، برای همه ملت ها

کلاب  آلکازار بیش ار 20 سال است که مجموعه ای سرشار از شادی و هیجان و خنده را برای مسافران و توریستهای تور پاتایا در این سرزمین به ارمغان آورده است . این امر موجب شده تا روزانه تماشاگران زیادی از سراسر جهان را به سمت آن جذب شوند ، پس از هر اجرا و بسته شدن پرده ، دکورها به سرعت تغییر می یابد و لباس اجرا کننده‎ ها تعویض و شو بعدی آغاز می شود . انتخاب رنگ و مدل لباس برگزار کننده ‎های شو آلکازار برگرفته ازآداب ورسوم مردم تایلند گرفته تا فرهنگ و سنت کشور های دیگر است که می ‏تواند مسافران و گردشگران را با رقصهای متفاوتی آشنا نمایند .

در این آلکازار زبان‎ های هندی ، کره ای ، تایلندی ، فارسی ، انگلیسی ، روسی و …. به اجرا در می آید و به جرات می توان گفت که تمامی توریستهای تور پاتایا قبل از تماشای شو آلکازار شهر پاتایا را ترک نمی کنند ، ضمنا شما بدانید که این شو از برترین جاذبه‎ های گردشگری پاتایا و از مهم ترین مناطق گردشگری تایلند بشمار می رود .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط