رستوران المحاره دبی

رستوران المحاره دبی

شرح

رستوران المحاره دبی

در دبی انواع و اقسام گردشگری وجود دارد. از سافاری و شتر سواری در صحرا گرفته تا پرش از ارتفاع و یا انجام ورزش های زمستانی و … در  دبی یکی از رستوران های لوکس قرار گرفته که معماری و دکوراسیونی متفاوت و خاص دارد، این رستوران المحاره نام دارد که بسیار طرفدار دارد یکی از مکانهایی که به قول ما ایرانی ها هم فال است و هم تماشا!

رستوران المحاره دبی

رستوران المحاره در دبی است. این رستوران از آنجا که المحاره رستورانی زیر دریایی است هم میتوانید غذا بخورید و هم به تماشای آبزیان زیر دریا بپردازید. چیزی که خیلی ها به خاطرش به باغ وحش های زیر آبی میروند. رستوران المحاره به معنی رستوران صدف یکی از دیدنی ترین و لوکس ترین رستوران های دبی است.

ورودی رستوران

برای ورود به این رستوران باید سوار یک شبیه ساز زیردریایی شوید و با عبور از یک تونل زیر آب که از بین آکواریومی عظیم میگذرید. این رستوران که جزیی از برج العرب است در بین 10 رستوران برتر دنیا قرار دارد. رستوران المحاره از خاص ترین رستوران ها است.

دور تا دور این رستوران آکواریوم است و میهمانان در هنگام تست غذاها می توانند از دیدن ماهی ها و آبزیان لذت ببرند. این رستوران یکی از دیدنی ترین و جالب ترین رستوران های دبی بلکه یکی از مهیج ترین رستوران های کل دنیا می باشد.

تور دبی و رستوران المحاره دبی

برای صرف غذا در این رستوران زیردریایی در تور دبی برخلاف سایر رستوران ها برای رسیدن به سالن غذا خوری باید از یک زیردریایی شبیه سازی شده که آکواریوم های زیبایی را در اطراف در تور دبی به نمایش می گذارد عبور کرد. این آکواریوم ها دربرگیرنده بیش از یک میلیون لیتر آب است.

ویژگی آکواریوم رستوران المحاره دبی

شیشه آکواریوم از اکریلیک ساخته شده و برای کاهش تاثیر بزرگ نمایی حدود 18 سانتی متر ضخامت دارد. در این رستوران می توانید انواع غذاهای بین المللی و دریایی را میل کنید . این رسوران زیبا را به راحتی می توانید پیدا کنید. این رستوران یکی از شیک ترین رستوران های دبی به شمار می رود و به دلیل محیط و طراحی زیبا و منحصر به فردش شهره خاص و عام است. مسافرین تور دبی که به دنبال رستورانی گران و لوکس و همچنین با کیفیت هستند تا روزی دل انگیز را در کنار دوستان و خانواده خود سپری نمایند، این رستوران بهترین انتخاب خواهد بود.

سبک منو:

سبک منو: دریایی، اروپایی، منوی مخصوص گیاهخواران ارزیابی هزینه: گران قیمت، میانگین قیمت 120 تا 230 دلار ( حدودا معادل 380 تا 734 هزار تومان ).

دیگر امکانات رستوران المحاره دبی

این رستوران امکاناتی همچون غذاخوری وی آی پی، پارکینگ، صندلی چرخدار و اینترنت پر سرعت هم دارد.  این رستوران از ساعت 12:30 تا 15:30 و 19 تا 23 و در وعده های ناهار و شام سرویس می دهد.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط