رستوران ایکشیم مکزیک

رستوران ایکشیم مکزیک

شرح

رستوران ایکشیم مکزیک

مکزیک کشور تضادها است، از شهرهای مدرن گرفته تا معماری‌های تاریخی، شگفتی‌های طبیعی زیبا مانند جنگل‌های انبوه بارانی یا سواحل و رستوران های بکر مانند رستوران ایکشیم مکزیک در آن پیدا می‌شود. کشوری با فرهنگی خاص و پیشینه‌ی تاریخی که از تمدن‌های کهن این سرزمین نشات گرفته‌اند. مکزیک کشوری با تمدن غنی می باشد.

مکزیک مقصدی محبوب و جذاب برای گردشگران

مکزیک مدت هاست که تبدیل به مقصدی محبوب و جذاب برای گردشگران شده است. علاوه بر زیبایی ها و چشم اندازهای زیبا و متنوع، تاریخ و فرهنگ این کشور هم بسیار جالب است. همین طور سواحل آرام که از دیگر دلایل جذابیت این کشور شده اند.

جاذبه های گردشگری مکزیک

تنوع غذایی در رستوران های مکزیک از جمله رستوران ایکشیم مکزیک ، جشن ها، موسیقی و رقص های سنتی همه و همه باعث شده اند تا سالانه مسافران زیادی جهت تفریح و گشت و گذار پا به این کشور زیبا بگذارند. ذرت مکزیکی و موج مکزیکی شاید مشهورترین چیزهایی باشند که از مکزیک وارد فرهنگ و زندگی ما شده‌اند. این کشور در آمریکای شمالی واقع شده است و به سبب داشتن گونه های متنوع از حیات وحش، سواحل دیدنی و همچنین فرهنگ جالب و متنوع، هر ساله مقصد گردشگری مسافران زیادی می باشد.

فرهنگ و تمدن کشور مکزیک

یکی از راه های آشنایی با فرهنگ و تمدن این کشور، تجربه طعم غذاها و خوراکی های خوش عطر و طعم این کشور می باشد. مکزیک، یکی از خوشمزه ترین غذاهای دنیا را داراست، با عطر و طعمی لذیذ و بعضا تند و آتشین.

معماری رستوران ایکشیم مکزیک

اما جالب است بدانید که این کشور بعضا در بحث طراحی داخلی رستوران هم شگفتی اور شده است. در ایالت یوکاتان، هتلی مجلل به نام چابلو ریزورت اند اسپا قرار دارد که در 35 کیلومتری آن، رستورانی بسیار زیبا قرار گرفته است که در میان ساختمان های قرن نوزدهمی ساخته شده است. این رستوران که روی خرابه های کارخانه طناب سازی از دوران یوکاتان ساخته شده، از نظر معماری و طراحی داخلی رستوران ، رابطه بسیار خوبی با طبیعت برقرار کرده است.

این رستوران، رستوران ایکشیم مکزیک است. چندان نمی تواند درباره ی ظاهر این رستوران سخن گفت، اما هرچه از رابطه ی آن با طبیعت بگوییم کم است و این همان چیزی است که این رستوران را خاص و ویژه کرده است. آنچه که باعث شده این رستوران خاص باشد، رابطه معماری با طبیعت است. غذاهای طبخ شده در این رستوران، تلفیقی از کشاورزی عهد مایاها، برداشت سنتی و کشت ارگانیک است که در نهایت در نمود یک غذا مقابل مهمانان قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که زیبایی ظاهری آن در مقابل باطن شگفت‌انگیز، آنچنان درخشان نیست.

تاریخچه غذا های طبخ شده در رستوران ایکشیم مکزیک

غذاهای طبخ شده در این رستوران، تلفیقی از کشاورزی عهد مایاها، برداشت سنتی و کشت ارگانیک است که در نهایت در نمود یک غذا مقابل مهمانان قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که زیبایی ظاهری آن در مقابل باطن شگفت‌انگیز، آنچنان درخشان نیست. در این رستوران غذاهای متنوعی سرو می شود، غذاهایی مانند سینه مرغ سرخ شده و گوشت بره گریل شده که همه ی آن ها با یک سس مخصوص مکزیکی سرو می شوند و با تغییر فصل، این غذاها تغییر می کنند.

اگر در مورد غذاهایی که در رستوران ایکشیم مکزیک عرضه می‌شود، کنجکاو هستید، باید به شما بگوییم که منوی غذایی متنوعی در انتظارتان، است از سینه مرغ سرخ شده تا گوشت بره گریل‌شده با سس مخصوص مکزیکی. از آنجایی که غذاهای این رستوران ارگانیک هستند، منو با تغییر فصل، عوض می‌شود. 

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک