پارک آونتورا براشوو

پارک آونتورا براشوو

شرح

معرفی پارک آونتورا براشوو

پارک آونتورا براشوو ،بزرگترین و پرشکوه ترین پارک ماجراجویی در رومانی در وسط طبیعی با وسط 2.5 هکتار جنگل های براشوو با 80 درخت ، 92 سکو ، 100 بازی ، 692 متر خط پستی میباشد . روشی دلپذیر برای گذراندن اوقات فراغت و در عین حال فرصتی برای انجام برخی از ورزش اما همچنین یک درمان آرامش بخش فعال پارک ماجراجویی براشوو یا Parc Aventura Brasov است . این  را به دوستداران آدرنالین و حرکات در فضای باز در شهر براشوو پیشنهاد می کند که توسط هر یک از اعضای خانواده دنبال شود ، زیرا آنها در سطح دشواری (از مبتدی تا متخصص) طبقه بندی می شوند . و از آنجا که ایمنی در درجه اول و مهمتر از همه قرار دارد ، هر یک از شرکت کنندگان در ماجراجویی در فضای باز با دو کارابین تجهیزات امنیتی تهیه می شوند که در طول ماجراجویی مورد استفاده قرار می گیرند.

مسیرهای رنگی پارک آونتورا

برای اینکه تا حد امکان جذاب باشد ، هر مسیر از رنگ خاصی برخوردار است ، که این نیز نشانگر سطح دشواری است . مسیرهای ارغوانی بنفش برای کودکان زیر 8 سال در نظر گرفته شده است و دارای سیستم ایمنی است که نیازی به حمل کارابین ندارد .
این دو مسیر زرد برای کودکان بالای 8 سال در نظر گرفته شده است و کسانی که برای اولین بار به پارک ماجراجویی می آیند تا عادت کنند یا برای کسانی که شجاعت کافی ندارند . حداکثر ارتفاع مسیرهای زرد 3 متر است . تنوع بازی های پیشنهادی و همچنین حداکثر ارتفاع است که به 6 متر می رسد . تعداد مسیرهای سبز 3 است .   مسیری که بیشتر مورد توجه و استقبال ماجراجویان قرار می گیرد مسیرهایی با رنگ آبی است. دشواری آنها متوسط ​​است ، یعنی مسافرت بسیار دشوار نیست ، اما به آسانی بنفش ، زرد یا سبز نیست.   کسانی که می خواهند حداکثر احساس و آدرنالین مداوم داشته باشند ، می توانند با انتخاب حداکثر ارتفاع 20 متر در مسیر سیاه ، بین 2 مسیر قرمز یا سیاه انتخاب کنند . مهارت ، شجاعت ، تکنیک ، قدرت و انرژی عناصر لازم در این مسیرها هستند .

عاشقان تیرولان با داشتن طول 111 متر از ارتفاع 3 متر ، می توانند از این عنصر استفاده کنند. نکته شگفت انگیز این است که تیرولان از دریاچه ای عبور می کند ، و این موضوع را بسیار هیجان انگیز می کند. هواداران پرش بانجی فرصتی برای انجام این کار در پارک ماجراجویی در براشوو رومانی دارند و از ارتفاع 16 متر می پرند .

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک