بازدید از برج ایفل

10 نکته مهم بازدید از برج ایفل

شرح

نکات مهم بازدید از برج ایفل

بازدید از برج ایفل | شکی نیست که برج ایفل در تمامی فصول سال پر از گردشگر و مکان شلوغی است اما میتوانید در زمان مناسب و با دانستن نکات درست سفر عالی به برج ایفل داشته باشید.

برج ایفل، ناب ترین و جذاب ترین جاذبه ی شهر پاریس است. به همین خاطر باید برای دیدن آن مقداری در صف انتظار بکشید.ممکن است افرادی شما را از دیدن این آثار تاریخی منع کنند و بگویند که جذابیتی برای دیدن ندارد و حتی اگر از لیست گشت های خود آن را حذف کنید چیزی از دست نخواهید داد.اما نباید فراموش کنید که سالانه 7 میلیون نفر حداقل از این برج بالا میروند و از آن دیدن میکنند ، بعید است تک تکِ این 7 میلیون نفر فریب حرف‌های کلیشه‌ای را خورده یا این موضوع به ذهنشان نرسیده باشد که بهتر است قید بازدید کردن از برج ایفل را بزنند. اما شما میتوانید با یک برنامه ریزی درست و با دانستن نکات لازم بهترین بازدید را از برج ایفل داشته باشید ، با ما همراه باشید.

خرید آنلاین بلیط بازدید از برج ایفل

با رزرو جلوتر بلیط خود در سایت برج ایفل میتوانید با هزینه ی 2 یورو این بلیط را تهیه کنید و دیگر در صف خریداران بلیط قرار نگیرید و به ورودی دارندگان بلیط بروید که زمان کمتری صرف میشود. اما این را به خاطر داشته باشید اگر در روز معین بلیط خود مراجعت نکنید هزینه و بلیط شما از دست میرود؛ چون در روز تهیه انلاین بلیط شما زمان و ساعت را انتخاب میکنید. اگر حداقل 30 دقیقه تاخیر داشته باشید امکان دارد به شما اجازه ورود ندهند. بنابراین تاریخ بازدید خود را به دقت انتخاب کرده و وقت‌شناس باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

بلیط بازدید از برج ایفل

از بلیط های ترکیبی کمک بگیرید

میتوانید به اطلاعیه های سازمان گردشگری پاریس توجه کنید که پکیج های جذابی را در اختیار مسافران قرار میدهد. پکیج های مخصوص بزرگسالان تا 40 یورو شروع میشود تا 155 یورو . میتوانید با هزینه 15 یورو یک گشت شهری خریدارید کنید و تا برج ایفل بروید. میتوانید از روی سایت های آنلاین نیز بلیط تهیه کنید.

دیدنی های برج ایفل

از گشت با راهنما استفاده کنید

با استفاده از تورهای گروهی داخل شهر که برای همگان امکان ثبت نام دارد میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و حداقل استفاده را ببرید و قطعاً می‌توانید تورهایی را پیدا کنید که بلیط‌ ورود به برج را برایتان تهیه می‌کنند تا در صف آن گیر نیفتید. برای مثال تور اسکیپ د لاین به شما این امکان را می‌دهد تا بدون انتظار در صف از هر 3 طبقه‌ی این بنا بازدید کنید. همچنین سیتی واندرز ، توری به نام «گشت برج ایفل با راهنما» ارائه می‌دهد که همراه یک راهنمای محلی می‌توانید از جمعیت عبور کرده و مستقیم به اول صف بروید.

دیدنی های برج ایفل

در فصل های غیرتوریستی از برج ایفل دیدن کنید

شلوغ بودن شهر پاریس به زمان فصل سفر شما نیز خیلی بستگی دارد ، شلوغ ترین زمان ها برای بازدید اواخر ماه اوت است. میتوانید در فصل زمستان سفری خلوت تر و ارزان تر داشته باشید . بازدید از برج ایفل را به روزهای پایانی هفته موکول نکنید زیرا اواخر هفته شلوغ ترین زمان های برج ایفل است.

برج دیدنی ایفل

در رستوران برج ایفل برای خود میز رزرو کنید

میتوانید در طبقه اول و دوم برج ایفل رستوران های ایفل را مشاهده کنید. اگر میخواهید در برج ایفل غذای صرف کنید، باید از روز قبل میز خود را رزرو کنید که دیگر درگیر ماندن در صف های طولانی آن نشوید.

بهترین رستوران های برج ایفل

برای بازدید از برج ایفل از پله ها استفاده کنید

باید بدانید که حتی اگر بلیط خود را هم آنلاین تهیه کرده باشید باید در صف طولانی آسانسورها بمانید.اگر حوصله داشته باشید میتوانید از 704 پله ی آن بالا بروید و از آنجا با آسانسور آن تا طبقه‌‌های بالاتر بروید. برای پایین آمدن نیز بهتر است از پله‌ها استفاده کنید که خلوت‌تر هستند ، میتوانید در مسیر از دیدن منظره ها لذت ببرید.

جاذبه های شهر پاریس و برج ایفل

اپلیکیشن برج ایفل را دانلود کنید

با استفاده از برنامه موبایلی برج ایفل میتوانید اطاعات بسیار مفیدی از این برج در دست داشته باشد که در دست شما قرار میگیرد. با استفاده از سیستم عامل های روز میتوانید با گوشی خود این برنامه را سازگار کنید.

برنامه برج ایفل

هنگام پایین آمدن نیز باید در صف بایستید

در هنگام بالا رفتن از برج اگر بتوانید از صف های طولانی فرار کنید در زمان خود خیلی صرفه جویی کرده اید.

اما در هنگام پایین آمدن از برج راهی پیش روی شما نیست و باید زمان را بگذرانید ، میتوانید برای پایین آمدن نیز از آسانسور استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید که زمان زیادی صرف این کار خواهد شد. اگر بتوانید با کمی حوصله خود را به بالای برج ایفل پاریس برسانید منظره ی بسیار زیبای انتطار شما را میکشد.

سفر به برج ایفل

ایستگاه های مترو گزینه خوبی برای عکس گرفتن از برج هستند

میتوانید قبل از رفتن به برج ایفل از خود عکس بگیرید، ایستگاه متروی تروکادِرو یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام این کار است. باید در خاطر داشته باشید این ایستگاه در فصل تابستان و به خصوص ساعت های اولیه صبح بسیار شلوغ و پر تردد است و گردشگران و دست‌فروش‌های بسیاری را در این مکان خواهید دید. ایستگاه متروی بیر حکیم نیز به مناظر زیبایی از رود سن اشراف دارد و میتوانید لذت دیدن را ببرید.

دو بار از برج ایفل دیدن کنید

به شما پیشنهاد میکنیم اگر این برج را در طول روز دیدید لذت بازدید در شب را از دست ندهید و حتما سری به آن بزنید. در غروب خورشید هر 5 دقیقه یکبار نور افشانی در برج انجام میشود و منظره دیدنی را پدید می آورد. و این برنامه تا ساعات ابتدای بامداد ادامه دارد و این برج زیبا را نور افشانی میکند.

دیدن برج ایفل پاریس

موقعیت هتل

کشور: فرانسه
شهر: پاریس

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط