رستوران

معروفترین رستوران های دوسلدوف

شرح

آشنایی با رستوران های دوسلدوف

معروفترین رستوران های دوسلدوف دوسلدورف یکی از زیبا ترین و خوش آب و هوا ترین شهر های  آلمان می باشد که با جاذبه های گردشگری بی نظیرش مقصدی برای گردشگران می باشد. صرف غذا در رستوران های دوسلدورف تجربه ای خاص دارد که به هر گردشگری دراین شهر توصیه می شود.  غذاهای دوسلدورف به تنوع و لذیذی فراوان معروفند و هر گردشگر را به خود جذب می نماید. سرآشپزهای حرفه ای رستوران های دوسلدورف با طبخ غذاهای متنوع سنتی و مدرن طعم لذیذ و بی نظیری را برای مشتریان خود فراهم مینماید.

معروفترین رستوران

اوریگه

رستوران اوریگه یکی از بهترین رستورانها برای دید وبازدید بومی‌‌ها میباشد و میتوانید تجربه بهترین نوشیدنی‌های محلی آلمان را در این مکان تجربه کنید.این رستوران با وجود حال و هوای دنج و دوست‌ داشتنی فضای زیادی را برای جشن گرفتن و همچنین سرو غذاها و نوشیدنی‌های آلمانی را برای شما فراهم می کند.در منوی رستوران انواع مختلفی از سوپ، سوسیس، تارتار و کارپاچیوی چغندر قرمز با پنیر بز وجود دارد.

رستوران اوریگه

بروئری فردیناند شوماخر

بروئری فردیناند شوماخر یکی از بهترین رستوران های دوسلدورف برای مهمانی های دوستانه و صمیمی می باشد. این رستوران سنتی با فضای زیبا و گرم و قدمتی ۱۷۵ ساله گردشگران و علاقمندان به غذاهای گوشتی آلمانی را به سمت خود جذب می کند. درمنوی این رستوران از محصولات گوشتی، استیک ها، سوفله، فیله اردک ماهی،  گوشت گوزن با دورچین و سوپ می باشد.

بروئری فردیناند شوماخر

باب و مری

باب و مری یکی از بهترین رستوران های دوسلدورف برای سرو برگرهای لذیذ می باشد.این رستوران تخصص خاصی در طبخ بی نظیر هرغذایی را دارد که ب با برگر مرتبط می باشد. برگرهای فوق العاده لذیذ، سالادهای بسیار خوشمزه، سیب زمینی ترد همراه با سسی بی نظیر و خاص، می تواند تجربه ای فوق العاده را برای شما به ارمغان آورد.این رستوران  دارای یک معماری متمایز و طراحی داخلی شیک ونورپردازی های خاص و مبلمانی شیک به همراه  تابلوی خاص توانسته حس و حالی خاص برای میهمانان خود ایجاد کند.

باب و مری

ناگایا

این رستوران ژاپنی با تکنیک از آشپزی سنتی ژاپنی و اروپایی، یکی از بهترین و خاطره انگیزن ترین سرو غذاهارا برایتان دارد. یوشیزومی ناگایا هنر و صنعت خود را از استادان مشهور ژاپنی آموخته است. او سوشی ، ساشیمی ، تمپورا را با کیفیت و تنوع آماده می کند که این شیوه‌ی طبخ میراثی برجای‌مانده از تاکادا هاشو،‌ استاد بزرگ آشپزی سنتی ژاپن، است و به سختی می توان از آن پیشی گرفت. 

رستوران ژاپنی

ویکتورین

شما در رستوران ویکتورین دوسلدوف برای خوردن غذاهای خوشمزه منطقه مدیترانه و ظرافت های خاص و شیوه‌ پخت و ترکیب‌های متفاوت غذاها را تجربه خواهید کرد، این رستوران برای شیوهای پخت انواع غذا جایزه دریافت کرده است. یکی از بهترین رستوران های ناهار در سطح شهر میباشد و هر روز هفته غذاهای خوشمزه ای را بهمراه خدمات دقیق ارائه می دهد.در منوی این رستوران، غذاهایی از قبیل ماهی تازه به‌عنوان وعده‌ی اصلی تا پیش‌غذاهای لذیذی مثل خیار و خردل وتربچه به چشم می‌خورد.

ویکتورین

موقعیت هتل