رزرو بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما چگونه است ؟

کلمه رزرو بلیط هواپیما چقدر بزرگ و سنگین است و به همین اندازه کاری استرس زاست. ولی به همین اندازه شیرین و راحت!

اما چطور ؟

روزگاری بود که مردم برای رزرو بلیط هواپیما برای مقاصد خارجی و داخلی خود باید به سراغ آژانس های هواپیمایی میرفتند. در ترافیک می ماندند و از کار خود باید مرخصی میگرفتند. 

از بدی های مراجعه حضوری هر چه بگوییم کم است. امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری و علم و فناوری دیگر نیازی نیست از کار خود بزنیم و درگیر ترافیک و شلوغی شویم.

فقط کافی است پای کامپیوتر و یا موبایل های هوشمند خود بنشینیم و بلیط هواپیما را رزرو کنیم. رزرو بلیط هواپیما برای مردم کاری شده به اندازه یک آب خوردن.

رزرو بلیط هواپیما

روال کار سایت های رزرو آنلاین بلیط هواپیما چطور است؟

سایت های رزرواسیون بلیط و هتل به نوعی ربات وصل هستند که خود ربات بسته به نوع سایت و قراردادهایی که با شرکت های مختلف دارد خطوط هوایی داخلی و خارجی را پوشش میدهد و در لیست رزرو قرار میدهد. 

شرکت هایی هستند در این بین که پرواز های خود را بر روی ربات ها باز مینمایند و این سایت ها که به ربات وصل هستند این بلیط ها را برای فروش میگذارند. 

رزرو بلیط هواپیما

دلیل اختلاف قیمت بلیط هواپیما چیست ؟

در سایت های رزرو آنلاین بلیط هواپیما ، مدیر سایت میتواند برای سایت خود مبلغی روکش تعریف کند به عنوان سود حاصل از فروش بلیط ، مثلا برای پرواز خارجی 100/000 تومان و برای پروازهای داخلی 10/000 تومان. حال یک سایت این مبلغ را برای خود بالا و پایین میبرد و در قیمت نهایی بلیط تاثیر میگذارد.

رزرو بلیط هواپیما

چطور به یک سایت فروش بلیط اعتماد کنیم ؟ 

برای رزرو بلیط هواپیما باید به سایت هایی مراجعه کنید که شناخته شده باشند، در صنعت گردشگری خوشنام باشند و حتما نماد اعتماد الکترونیک داشته باشند.

شرکت ایلیا گشت پارس با راه اندازی سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما بصورت آنلاین برای مشتریان خود لذت خرید را فراهم آورده است. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت www.ealiya.com و انتخاب مسیر و ایرلاین در محیطی امن و راحت اقدام به رزرو آنلاین بلیت هواپیما کنید. 

قیمت بلیط های خارجی و داخلی را میتوانید با وب سایت های همکار مقایسه و سپس خرید کنید، تا مطمئن شوید که بهترین انتخاب را کرده اید. وب سایت رزرواسیون شرکت ایلیا گشت پارس تحت نظارت مستقیم مدیریت شرکت و طی 24 ساعت شبانه روز کامل مانیتور میشود تا اگر مشکلی در روند خدمت رسانی ایجاد شد، سریعا بر طرف گردد.

شرکت ایلیاگشت بیش از 200 ایرلاین و بیش از 2000 هتل در سراسر جهان را در کسری از ثانیه برای شما به نمایش در می آورد. 

 

 

 

کلمه‌های کلیدی: