گشتی در ابن بطوطه مال دبی

ابن بطوطه مال یکی از بزرگترین پاساژهای شهر دبی می باشد که واقعا میتوان گفت یکی از برترین پاساژهای فوق مدرن و بزرگ جهان است. نام ابن بطوطه از نام یک گردشگر بزرگ مراکشی گرفته شده است که در دوران زندگی خود بسیاری از جاذبه های دنیا را دیده است.

ابن بطوطه مال

شما با گذر از ابن بطوطه مالی میتوانید هم خرید کنید و هم از جاذبه های گردشگری داخل این مال زیبا استفاده کنید. رستوران های مختلفی که پذیرای شما هستند، یا میتوانید لحظه ای بنشینید و در کافه قهوه ای بنوشید.

ابن بطوطه مال

ابن بطوطه مال کجاست ؟

مرکز خرید ابن بطوطه مال در خیابان معروف شیخ زاید و در میان پالم جمیرا و پالم جبل علی قرار گرفته است. در این مجتمع حدود ۲۷۰ مغازه بزرگ و کوچک، ۵۰ عدد رستوران، ۲۱ سالن سینما و یک پارکینگ بزرگ با گنجایش حدود 5000 خودرو و موتور سیکلت وجود دارد. مرکز خرید ابن بطوطه در سال، حدود ۲۰ میلیون بازدید کننده میزبانی می کند. در سال ۲۰۱۶ ، ۴۰۰ فروشگاه شامل ۶۰ مغازه با برند جدید، تعدادی رستوران و کافه به آن اضافه گردید.

ابن بطوطه مال

محوطه های ملل ابن بطوطه مال دبی

جالب است بدانید در این مرکز خرید بزرگ محوطه ها و یا سالن هایی وجود دارد که دکوراسیون آن مزین شده به تاریخ ملل مختلف هستند . حیاط های ابن بطوطه به ترتیب شرح ذیل می باشد.

  • محوطه چین
  • محوطه هند
  • محوطه پرشیا (ایران)
  • محوطه مصر
  • محوطه تونس
  • محوطه آندولوسی

ابن بطوطه مال

در این مرکز خرید اما جاذبه های گردشگری و یا تفریحی دیگری نیز وجود دارد که از جمله آنها میتوان به سالن بولینگ، مرکز تفریحی کودکان، باشگاه، سینما، رستوران ها و یک هتل ۵ ستاره را نام برد. در ادامه پیشرفت پروژه ابن بطوطه در سالهای بعد قرار است سالن های سینمای بیشتر، ایستگاههای مترو، رستوران های بیشتر و …. به اینجا اضافه شود.

ابن بطوطه مال

پیشنهاد میگردد در سفر به دبی حتما به مرکز خرید ابن بطوطه سری بزنید و از زیبایی های این فروشگاه عظیم دیدن کنید. جهت رزرو تور دبی میتوانید با ما در تماس باشید. رزرو بلیط دبی هم از جمله خدمات ایلیاگشت پارس می باشد.

ابن بطوطه مال

منبع : www.ibnbattutamall.com

 

کلمه‌های کلیدی: