7 وسیله هوشمند الزامی در سفرهای سال 2019

سال 2019 به لحاظ پیشرفت های تکنولوژی در سالهای گذشته بسیار پر رونق می باشد. از این رو هر کاری در این سال و از اینجا به بعد باید به روز انجام شود. مثلا سفر رفتن . در حال حاضر دیگر نمیشود برای سفر رفتن فقط یک چمدان برداشت و در آن لباس و وسایل ضروری ریخت.

باید خود را به جدیدترین و هوشمند ترین وسابل کاربردی مجهز نمود. در این گزارش قصد داریم وسایلی را معرفی کنیم که در سال 2019 حتما باید همراه خود به سفر ببریم.

کوله پشتی تاشو هوشمند

کوله پشتی برای سفرهای توریستی ، طبیعت گردی و همچنین برای جمع آوری وسایل شخصی بسیار مناسب است. حالا فکر کنید که کوله پشتی دارید مجهز به شارژر حرکتی، هندزفری، سبک و از همه مهمتر تاشو، یعنی در صورت خالی بودن میتوانید آن را کاملا تا کنید و در کیف دیگری بگذارید.  

7 وسیله هوشمند

نوار چسب قوی نرم

در این قسمت منظور از نوار چسب قوی وسیله ای است تا بوسلیه آن بتوان وسایلی که گاها سیم دارند و وضع نامناسبی دارند را سر و سامان داد. گاهی به هم ریختگی سیم ها میتواند خیلی سخت باشد.

7 وسیله هوشمند

هدفون بدون سیم

برای اینکه از دست سیم های مزاحم خلاص شوید، مخصوصا در سفر پیشنهاد میکنیم که حتما وسایل بدون سیم با خود به همراه داشته باشید. یکی از این وسایل پر کاربرد هدفون است ، مخصوصا اگر اهل موسیقی هستید.

7 وسیله هوشمند

چمدان هوشمند

خیلی از ما دوست داریم وقتی لب تاپ و یا گوشی خود را در چمدان قرار میدهیم و با آن کار نداریم، اتوماتیک شارژ گردد، تنها راه حل این موضع چمدان هوشمند است، چمدان های هوشمند علاوه بر داشتن شارژر، دارای ردیاب، قفل ضد سرقت، ضد ضربه بودن ، دستور پذیر و …. هستند که میتوان روی آنها به عنوان یک همسفر خوب حساب ویژه ای باز کرد.

7 وسیله هوشمند

دوربین دیجیتال قوی

از لحظه اول هر سفر تا انتها ما شاهد زیبایی ها و زشتی ها ، اتفاقات خوب و بد و خیلی چیزهای دیگر هستیم، پس باید با یک دوربین دیجیتال خیلی حرفه ای تمام وقایع را با بلاترین کیفیت ممکن ثبت نمود. پیشنهاد میکنیم حتما با خود دوربین دیجیتال قوی داشته باشید.

7 وسیله هوشمند

اورکت سبک اما گرم

پوشیدن لباس مناسب و گرم لباس در سفرهای زمستانی یکی از موضوعات سخت و دست و پا گیر می باشد. برای حل این موضع پیشنهاد ما این است که با خود یک اورکت و یا کاپشن گرم ولی سبک به همراه داشته باشید. تا هم وزن زیادی را تحمل نکنید و هم اینکه بدنتان در دمای مناسبی قرار بگیرد.

7 وسیله هوشمند

گوشی تلفن هوشمند

تلفن های هوشمند هم امروزه جزئی جدایی ناپذیر از مردم است، پس حتما یکی از هوشمندترین به همراه باتری قوی را با خود به سفر ببرید، مسیریابی، کالری سوزی و یادداشت، یادآوری های گاه و بیگاه میتواند کمک شایانی به شما در سفر کند.

7 وسیله هوشمند

منبع : www.travelandleisure.com 

کلمه‌های کلیدی: