5 توصیه بد برای مسافرت

همیشه در هنگام سفر کسانی هستند که تعدادی توصیه کنند و ما را از چیزی بترسانند و یا بخواهند مثلا محبت کنند. 5 توصیه بد برای مسافرت را امروز بررسی میکنیم. اگر شما هم فردی هستید که بیشتر زمان خود را در سفر می گذرانید، یا حداقل بخش مهمی از زندگی تان را گردشگری تشکیل می دهد، پس احتمالا تا بحال توصیه های زیادی را از مردم شنیده اید که فکر می کنند همه چیز را می دانند! در ادامه می خواهیم ۵ تا از بدترین توصیه هایی که در این مورد به شما شده و اینکه چرا نباید آنها را جدی بگیرید را معرفی کنیم. ایلیاگشت را دنبال کنید. 

فلان مکان بسیار خطرناک است

اولین توصیه بد که میگوییم به آن گوش نکنید همیشن است . به فلان مکان نرو . خطرناک است. چرا ؟ چون متفاوت است ؟ چون به اندازه ی غرب پیشرفته نیست؟ همه ی افراد از ناشناخته ها واهمه دارند، اما خطر بخشی از زندگی است. بسیاری از جاهایی که خطرناک معرفی شده اند، برای افرادی که زرنگ و دانا باشند، امنیت کامل دارند. اگر بخواهید شانس ریسک کردن را از خودتان بگیرید، شانس یک سفر پرهیجان را از خود گرفته اید.

5 توصیه بد برای مسافرت

در خیابان غذاهای گوشتی نخورید

یک تصور غلط درباره ی سفر این است که غذاهای گوشتی ای که در خیابان سرو می شوند، مطمئنا باعث مرگ هر مسافری می شوند. نه تنها این تصور کاملا غلط است، بلکه باعث می شود تا افرادی که سفر می کنند، غذاهایی که هم مقرون به صرفه، هم فرهنگی و هم تمام چیزهایی که مرتبط به این غذاها هستند مثل فرهنگ خوردن غذاهای خیابانی را از دست بدهند. اگر از این بایت نگران هستید، می توانید از افراد محلی بخواهید شما را به یک محل خوب راهنمایی کنند، یا نهایتش این می شود که جمعیت را دنبال کنید. یک مثال خوب برای این اشتباه، دکه های خیابانی تایلند است که غذاهای بسیار تمیز و خوشمزه با استانداردهای بالا سرو می کنند و علاوه بر این می توان با هاله های فرهنگی این سبک غذا خوردن هم به خوبی آشنا شد.

5 توصیه بد برای مسافرت

حتما باید به فلان جا بروید

در ادامه مقاله 5 توصیه بد برای مسافرت ، نه حتما لازم نیست. فقط به این دلیل که شخصی به آنجا رفته و از بودن در آنجا لذت برده، به این معنا نیست که شما هم حتما همانقدر لذت خواهید برد. وقتی که دارید مقصد گردشگری تان را انتخاب می کنید، کاملا تحقیق کنید و ببینید چه چیزی توجهتان را جلب می کند. سفر کردن به معنای کشف کردن است. پس ببینید چه کشفی شما را به سوی خود جذب می کند.

5 توصیه بد برای مسافرت

تجربه های افراد را حتما دنبال کنید

خواندن نظرات افراد، یک راه بسیار عالی برای آماده شدن به یک سفر است، اما این را همیشه یادتان باشد که این نظرها می تواند کمی چاشنی همراهش داشته باشد. مثلا اگر از بین نظرهایی که افراد درباره ی یک رستوران داده اند، یک یا دوتایشان بد بوده، به این معنا نیست که ارزش رفتن ندارد. تجربه، خصوصی است و افراد هم دارای توقعات و سلیقه های متفاوتی هستند. تا حالا چند بار شده که شما ازچیزی خوشتان بیاید که دوستتان از آن متنفر بوده؟ این خیلی خوب است که به نظرات و تجربه های افراد اهمیت دهید و آنها را هم در گوشه ی ذهنتان داشته باشید اما نباید به عامل اصلی در تصمیم گیریتان تبدیل شود.

5 توصیه بد برای مسافرت

حتما همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید

در جوب باید گفت بله و نه. در حالیکه بعضی چیزها مثل رزرو هتل و پرواز به برنامه ریزی قبلی نیاز دارند، ماجراجویی و غیر منتظره بودن عواملی هستند که سفرتان را به تجربه ای فراموش نشدنی تبدیل می کنند. همیشه در زندگی، بعضی از بهترین لحظات در مواقعی اتفاق می افتند که ناگهانی و خودبخودی بوده اند.

5 توصیه بد برای مسافرت

منبعtravelversed.co

 

کلمه‌های کلیدی: