4 مقصد رویایی برای ماه مارس

ماه مارس ماهی است که در بعضی از نقاط جهان زمستان به پایان میرسد و بهار پدیدار می گردد. برای همنی فرصتی برای تغییر پیش می آید، فرصتی برای رفتن به سفری رویایی. در این گزارش قصد داریم تا شما را با 4 مقصد رویایی برای ماه مارس آشنا کنیم.

ریو دو ژانیرو ، برزیل

ریودوژانیرو که به اختصار ریو نامیده می‌شود، دومین شهر بزرگ برزیل و سومین منطقه‌ی شهری بزرگ آمریکای جنوبی است. شهر ریودوژانیرو در مجاورت کوه هایی که انبوهی از جنگل را دارا هستند و همچنین سواحل و خلیج‌های اقیانوس اطلس قرار گرفته ‌است. مساحتی که شهر ریودوژانیرو در برزیل برای خود اختصاص داده است نیز حدود ۱۲۲۱ کیلومترمربع بوده و مطابق با آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۵ صورت گرفته، این شهر دارای ۷ میلیون نفر جمعیت بوده است.

4 مقصد رویایی

والنسیا، اسپانیا

والنسیا، سومین شهر بزرگ اسپانیا و یکی از شگفت انگیز ترین شهرهای دنیاست. جاذبه های گردشگری، دیدنی، تفریحی، هنری و … باعث شده تا این شهر در این لیست 5 تایی قرار بگیرد. این شهر سرشار از فضاهای سبز زیاد، ساختمان های مدرن است. بهترین زمان برای رفتن به شهر والنسیا بهار می باشد.

دوبلین، ایرلند

دوبلین پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور جمهوری ایرلند است. این شهر بیش از یک میلیون تن جمعیت دارد و در کرانه رود لیفی واقع شده‌ است. مردم این شهر عمدتاً به زبان ایرلندی تکلم می‌کنند که البته زبان انگلیسی نیز تا حد گسترده‌ای کاربرد دارد. دین بیشتر مردم  مسیحی کاتولیک می‌باشد. این شهر دوران تاریخی مختلفی را از سر گذرانده ‌است. وایکینگ‌ها، نروژی‌ها، سلت‌ها، اقوام نورمان، انگلیسی‌ها اقوامی بودند که دوره‌ای بر این شهر حاکم بوده‌اند. این شهر از سال ۱۹۲۲ رسماً بعنوان پایتخت جمهوری ایرلند معرفی گردید.

4 مقصد رویایی

ملبورن، استرالیا

ملبورن ، مرکز ایالت ویکتوریا، اولین پایتخت و فرهنگی ترین شهر استرالیاست. این شهر از نظر وسعت و جمعیت نیز در جایگاه دوم استرالیا قرار دارد. این شهر تقریبا در تمام حوزه ها در جایگاه شایسته و شایان توجهی قرار دارد. وجود قابلیت های متنوع این شهر موجب شده طی چند دهه مجله های معتبر اکونومیت و مرسر به این شهر لقب بهترین شهر دنیا را بدهد.

4 مقصد رویایی

منبع : www.travelandleisure.com

کلمه‌های کلیدی: