10 کاری که میتوان در هواپیما انجام داد

گاهی اوقات در هواپیما حوصله مسافران سر می رود. هیچ کاری هم نمیتوانند انجام دهند. برای سرگرمی در هواپیما راههای مختلفی وجود دارد. خیلی از راهها مخصوص سفرهای کم مسافت می باشند. مثلا به شما میگویند با موبایل خود بازی کنید ولی چقدر میتوان با موبایل بازی کرد؟

ما در این اینجا به کارهایی اشاره میکنیم که شما میتوانید در سفرهای طولانی در هواپیما انجام دهید تا بعد مسافرت را حس نکنید و زیاد از سفر خسته نشوید.

1- در هواپیما کتاب بخوانید

کتاب خواندن همیشه یک انتخاب خوب است. بسته به مدت زمان برنامه ریزی شده خود، حداقل دو کتاب دریافت داشته باشید. کتابهایی را که خواندنش آسان و سرگرم کننده است، بخوانید، زیرا با آنها شاد خواهید شد. اما توصیه نمی شود که کتابی در مورد بلایای هواپیما و سانحه های هوایی بخوانید.

2- در هواپیما موسیقی گوش کنید

گوش دادن به موسیقی خیلی خوب است . به انسان آرامش خاصی هدیه میدهد. گوش داد به موسیقی هایی که شما را یاد ایام گذشته و یاد خاطره های خوب می اندازد میتوانند گذر زمان را برای شما آسان کند.

3- در هواپیما فیلم ببینید

فیلم دیدن یکی از تفریحاتی است که همه ما داریم. مخصوصا فیلمهای هیجان انگیز و یا رمانتیک . پس مشاهده فیلم در سفرهای طولانی را هرگز فراموش نکنید . 

4- در هواپیما بازی کنید

بازی کردن بسیار سرگرم کننده و بی نظیر است، حداقل برای مدت کمی کمک به کشتن زمان می کند. همچنین در هنگام گوش دادن به موسیقی، می توانید بازی کنید.

5- در هواپیما به کتاب های صوتی گوش دهید

گوش دادن به کتاب های صوتی که طول می کشد به شما کمک میکند تا سریع سفر شما به پایان برسد. شما فقط می توانید به استراحت و گوش دادن بپردازید.

 

6- در هواپیما دوستان جدیدی پیدا کنید

در هواپیما زمان زیاد است تا با کنار دستی خود و یا افراد جلویی و عقبی خود صحبت کنید، شاید با فرهنگ های مشابهی باشید و بتوانید در مقصد هم با هم دوست باشید. 

7- در هواپیما جدول حل کنید

جدول حل کردن به خودی خود میتواند شما را مشغول کند . هم جسم شما را و هم مغز شما را درگیر پاسخ دادن به سوالات میکند و شما طول پرواز را حس نمیکنید.

8- در هواپیما بافتنی ببافید

این مورد برای همگان صدق نمیکند. بیشتر برای ستلمندان مناسب است و خانم هایی که علاقه به بافتنی دارند.

9- در هواپیما بخوابید

برخی از ما می توانیم در هواپیما بخوابیم، برخی نمی توانند. اگر میخواهید در حین پرواز بخوابید، سعی کنید یک صندلی کنار پنجره داشته باشید. به این ترتیب می توانید سر خود را روی پنجره یا سمت صندلی خود بگذارید و آرام با دیدن منظره آسمان به خواب بروید. البته در کلاسهای بالای پروازی شما راحتتر میخوابید.

10- در هواپیما عکس بگیرید

از شما هم مثل من عاشق عکاسی هستید حتما یه دوربین حرفه ای داشته باشید و یا با دوربین موبایل خود عکسهای حرفه ای بگیرید. وقتی مشغول عکاسی میشوید گذر زمان را فراموش میکنید. زمانی به عکس گرفتن میگذرد و زمانی هم به نشان دادن عکسهای به یکدیگر.

سفر خوبی داشته باشید.

منبع : www.wikihow.com

 

کلمه‌های کلیدی: