کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

لنکاوی که نام رسمی‌اش «لنکاوی گوهرِ کداح» است، مجمع‌الجزایری تشکیل شده از ۱۰۴ جزیره در دریای آندامان است. این جزایر در ۳۰ کیلومتری شمال غربی خاک اصلی مالزی قرار دارند و بخشی از استان کداح هستند که با تایلند همسایه است.  این مجمع‌الجزایر، متشکل از تقریبا صد جزیره است. جزیره‌هایی که بسیاری از آنها قابل سکونت نیستند و با انبوهی از جنگل‌های استوایی، گردشگاه بسیاری از مسافرها شده‌اند. جاذبه‌های دیدنی لنکاوی محبوب گردشگران بسیاری در دنیا است، بسیاری از جاذبه‌های اکوتوریستی این جزیره در حفاظت سازمان یونسکو می‌باشد.
در سفر به مالزی در میان جزایر لنکاوی به گشت‌وگذار بپردازید و از آب‌وهوای کم‌نظیر اینجا لذت ببرید. ترکیب سواحل نقره فام، ماسه‌های سفید، آب‌های روشن و خوش رنگ کریستالی، تپه‌های جنگلی با درختان استوایی، لنکاوی را گزینه‌ای نزدیک به بهشت کرده است.

کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

ساحل، آفتاب و هیجان ده‌ها ورزش آبی به خصوص غواصی و تماشای دنیای رنگین زیر آب در سفر به مالزی و تماشای لنکاوی بسیار لذتبخش است، اما خوشی‌های آن تنها به اینجا ختم نمی‌شود، دنیایی از بازی‌ها و سرگرمی‌ها در لنکاوی برای شما مهیا است. تصور کنید میان جنگل‌های استوایی و باغ‌های کائوچو در حال اسب سواری هستید و یا در یکی از آن مناطق سرسبزش مشغول بازی گلف! دور از ذهن نیست، به راحتی در جزایر لنکاووی می‌توانید اینها را تجربه کنید. با سوار شدن بر تله کابین‌ها بروید بر فراز جزایر آن و طبیعت شگفت انگیزی را از زاویه بالا تماشا کنید. بدون شک بعد از یک روز گشت‌و‌گذار در این بهشت دیدنی، صرف غذاهای خوشمزه دریایی روزتان را کامل کند. بیایید کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید .

پل معلق لنکاوی

یکی دیگر از فعالیت‌های مهیج در سفر به لنکاووی برای آدم‌های ماجراجو، قدم زدن روی پل‌های معلق در دل جنگل‌های اینجاست. با راه رفتن روی پل‌های بلند و معلق لنکاووی انتظار روبرو شدن با پرندگان حفاظت شده اینجا را داشته باشید.

کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

آکواریوم لنکاوی

این آکواریوم از بزرگترین آکواریوم‌ها در جنوب شرقی آسیا است. تونلی در زیر آب با ۵۰۰ هزار لیتر از آب دریا که ماهی‌های غول پیکر و دیدنی بسیاری را در خود جای داده است.

کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

پارک کروکودیل‌ها

این پارک یکی از مهیج‌ترین دیدنی‌های لنکاوی است. در اینجا می‌توانید از تماشای اجرای برنامه زنده کروکودیل‌ها با مربیان آنها، غذا دادن به آنها و حتی مسابقات بین آنها لذت ببرید.

کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

باغ برنج لامان

باغ برنج لامان نام موزه‌ای در شمال ساحل سنانگ است. در اینجا مصنوعات و عکس‌هایی که به فرهنگ شالیکاری در مالزی مربوط است به نمایش گذاشته می‌شوند.

کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

پارک لاجندا

اگر پای حرف محلی‌های اینجا بنشینید داستان‌ها و افسانه‌های مرموز زیادی در مورد پارک تاریخی لاجندا برایتان تعریف می کنند. در این پارک باغ‌های زیبا، گیاهان محلی، چهار دریاچه مصنوعی و یک ساحل مصنوعی پیش روی شماست. ۱۷ سازه دیدنی که هر کدام یک افسانه را با خود یدک می‌کشند از دیگر جذابیت این پارک لاجندا است.

کمی بیشتر با لنکاوی آشنا شوید

کلمه‌های کلیدی: