والنسیا و سرگرمی های عجیب و غریب

والنسیا شهری زیبا در کشور اسپانیا است و پیوسته تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود جذب می کند. می‌توان گفت دلیل جذب گردشگران وجود جشنواره‌های متنوع مانند جشنواره‌ی گوجه‌فرنگی است که در آخرین چهارشنبه هر سال برگزار می‌شود. اگر برنامه سفر به والنسیا را در سر دارید می توانید در چند روز برترین جاذبه های آن را ببینید. و بعد از اینکه شما تمام جاذبه های بزرگ را از لیست فعالیت هایتان در سفر خط زدید، نگران سر رفتن حوصله تان نباشیدف چرا که سرگرمی های غیر معمول والنسیا حسابی شما را هیجان زده خواهد کرد.

جشن گوجه فرنگی | La Tomatina

اگر شما همیشه می خواستید به مبارزه گوجه فرنگی معروف بروید، زمانش فرا رسیده که شانس خود را در اینجا در والنسیا امتحان کنید. هر سال در پایان ماه اوت، هزاران نفر از بازدیدکنندگان برای شرکت در یکی از جشنواره های معروف عجیب  در جهان باشد که جزو سرگرمی های غیر معمول والنسیا محسوب می شود، به این منطقه می آیند. در حقیقت، این تنها یکی از جشنواره های غیر معمول است که والنسیا برگزار می کند.

والنسیا و سرگرمی های عجیب و غریب

گرافیتی در خیابان های ال کارمن | El Carmen street art

یکی از برجسته ترین و منحصر به فرد ترین ویژگی های والنسیا که بخشی از سرگرمی های غیر معمول والنسیا نیز هست، قطعه ای از معماری یا عجایب طبیعی نیستند، بلکه نقاشی های هنری باور نکردنی است که دیوارهای منطقه بوهمیلی ال کارمن را پوشانده است. رنگارنگ و پر جنب و جوش، این نقاشی ها با زحمت های زیادی که توسط هنرمندان محلی با استفاده از وسایل مختلف و طی زمانی طولانی می کشند ترسیم شده است. برخی نقاشی های دیواری به سرعت و مرتبا تغییر می کنند، بعضی دیگر تبدیل به یک بخش طولانی تر از جذابیت این منطقه می شوند. نقاشی های بزرگ را در اطراف Plaça del Tossal و در فضای باز در اطراف Carr d’d’En Gordo، با ساختمان های رها شده، ویران شده ای که با کار هنرمندان محلی خیابانی تزئین شده است، مشاهده کنید.

والنسیا و سرگرمی های عجیب و غریب

بازدید از خانه گربه ها | Visit the House of Cats

در ادامه مقاله والنسیا و سرگرمی های عجیب و غریب ، یکی دیگر سرگرمی های غیر معمول والنسیا در ال کارمن. در تاریخ کارگر دلموسو در انتهای شمالی شهر قدیمی، به پایین نگاه کنید و نمای یک خانه کوچک که در دیوار آبی قرار گرفته است را ببینید. فقط کمی بالاتر، یک نسخه کلاسیک مینیاتوری از خانه های والنسیا ساخته شده است که با سقف کاشی کاری، چشمه های کوچک و گیاهان گلدانی ساخته شده است. این سازه “Casa del los gatos” (خانه گربه ها) نامیده می شود و مردم محلی دقیقا نمی دانند که دقیقا چرا آن را این جا ساخته اند در میان مردم ایده ای رایج است که می گوید توسط زنی ساخته شد که سال ها همراه با گربه های زیادی در آپارتمانی در همین حوالی زندگی می کرد.

آدرس : Casa del los Gatos, Carrer del Museu, 11, Valencia, Spain

تماشای اژدهای والنسیا | See Valencia’s dragon

دیدن راهبان که هنوز در Colegio del Patriarca (یا Seminario del Corpus Christi) زندگی می کنند و در ورود به کلیسا شما یکی از عجیب ترین دکوراسیون های که تا به حال در ساختمان مذهبی دیده اید را مشاهده می کنید – یک تمساح پر شده با عنوان ” اژدهای پدرسالار “که از ورودی کلیسا در موقعیتی غیر منتظره مراقبت می کند، روی دیوار بر بالای حوض آب مقدس نصب شده است. هیچ کس کاملا نمی داند که چطور آنجا قرار گرفته است، اما احتمالا سوغاتی است از یک سفر قدیمی اسپانیایی ها به پرو آورده شده است و امروز تبدیل به یکی از سرگرمی های غیر معمول والنسیا گشته است.

والنسیا و سرگرمی های عجیب و غریب

آدرس: Real Colegio Seminario de Corpus Christi, Carrer de la Nau, 1, València, Spain

 

منبعtheculturetrip.com

 

کلمه‌های کلیدی: